HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Výhra v prodloužení

Buldoci proti Bílině vybojovali dva cenné body. I když po první třetině vedli 2:0, více ze hry měli hosté. To se projevilo otočením skóre na 2:4 ze strany Řisut. Tento výsledek platil ještě tři minuty před koncem, poté ale domácí vyrovnali a v prodloužení jim vystřelil bod navíc Nikolaj PARŠAKOV.

TJ HC Řisuty – HC Draci Bílina 5:4 pp. (2:0, 0:2, 2:2 – 1:0)
: 4. Okegawa, 17. Paršakov (Novák A., Potěchin), 58. Keszi, 60. Formánek (Kolářík, Keszi), 64. Paršakov (Kolářík) – 27. Zdeněk (Procházka, Běhula), 38. Urban (Hotěk), 41. Šimeček (Zdeněk, Procházka), 46. Tyurin (Pokorný, Urban) Rozhodčí: Malota – Krátký, Maňák. Vyloučení: 9:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 83. Průběh utkání: 2:0, 2:4, 5:4.

TJ HC Řisuty: Jiroušek – Vencovský, Potěchin „C“, Dostál, Kolářík, Bernáth, Zavřel, Novák F., Rudovský – Holub, Řepka, Fortelka „A“ – Keszi, Vyskočil, Formánek – Danov, Patyk, Hovsepjan – Novák A., Paršakov, Okegawa.
HC Draci Bílina: Chabr – Petržílka, Vilinskij, Šilhán, Kolíček, Eliáš, Tsurkan, Pokorný, Běhula – Kuba, Kobes, Hotěk, Šimeček „A“, Zdeněk, Urban „C“, Procházka „A“, Tyurin, Fábry, Brzek, Gnusin, Šmejc.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „I když jsme první třetinu vyhráli 2:0, tak měli hoste více ze hry, byli hodně nebezpeční v našem obranném pásmu a jen díky skvělému výkonu našeho gólmana Jirouška jsme neinkasovali. V podstatě až do 50. minuty utkání jsme tahali za kratší konec a hosté se zaslouženě prokousali až do vedení 2:4. Mám obrovskou radost z toho, že tým ukázal charakter a buldočí vůli a díky skvěle sehrané power-play jsme dokázali utkání nakonec vyrovnat. V prodloužení si myslím, že jsme byli lepším týmem a bonusový bod jsme si zasloužili. Pochvala patří našemu 4. útoku Okegawa – Paršakov – A. Novák, kteří kromě černé práce i vstřelili 3 góly a výrazně se zasloužili o získané body. Na druhou stranu je POTŘEBA, aby se i ostatní "spící“ hráči probudili. Samozřejmě si získaných bodů vážíme a ve středu proti Dvoru Králové se budeme snažit přidat další. Tímto bych chtěl pozvat diváky do hlediště a pomoct nám na cestě do vytouženého cíle play-off."

12.10. v 20:03 |