IHC Králové Písek VS. TJ HC Řisuty
16. KOLO // 18:00 25.11., ZS Písek

Michail Potěchin: Děkuji trenérovi za důvěru!

Řisuty tento víkend mají volný los, volný čas tedy můžete vyplnit přečtením rozhovoru s Michailem Potěchinem, který byl před sezónou zvolen novým kapitánem týmu!

Jak hodnotíš dosavadní průběh sezony?
Z prvních 5 zápasů jsme bohužel získali jenom 4 body, když jsme zbytečně ztratili zápas s Novou Pakou a teď posledně v Trutnově jsme měli mít alespoň jeden bod, jenomže takový je sport. Musíme se vyvarovat zbytečných faulů, kvůli kterým jsme o tyto body přišli. Ale je to pořád jenom začátek sezóny a my máme poměrně mladý tým a věřím, že naše výkony s každým zápasem budou jenom stoupat.

Před začátkem soutěže jsi byl zvolen kapitánem. Překvapilo tě to?
Ano, byla to pro mě překvapující novinka, sám jsem to nečekal. Tato role je pro mě nová, ale děkuji trenérovi za důvěru a budu se snažit jak jeho, tak i celý tým, nezklamat.

Co se stalo v Mostu? Čím si tento výbuch vysvětluješ?
Na zápas v Mostě bych nejraději zapomenul. Sám do teď nechápu, co se stalo, jen vím, že ten den nám nic nešl. Nikdo si nemohl nahrát a ani vyhrát jediný souboj, byl to zkrat. Minulý rok se stalo něco podobného. Na začátku roku jsme vysoko prohráli v Mostě a další zápas s nimi byl vyrovnaný.

Jak těžké bylo namotivovat spoluhráče k dalšímu utkání s Jabloncem?
Před dalším tréninkem jsme si s klukama a trenérem sedli v kabině a všechno vyříkali, řekli si, že se nic neděje a že sezona je dlouhá. Na zápas s Jabloncem jsme byli dobře přichystaní a zápas jednoznačně vyhráli.

Letos už jste dvakrát ztratili zápas po dvoubrankovém vedení.
Ano, to nás hodně štve. Jak jsem zmínil v první odpovědi, úplně zbytečné ztráty bodů, kvůli faulům, které nic neřešily. Musíme hrát zodpovědněji a zbytečně nefaulovat.

Ve středu vás čeká Děčín, s čím do utkání půjdete?
Děčín je nepříjemný soupeř, ale my hrajeme doma a budeme všichni dělat všechno proto, abychom brali doma všechny tři body!

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák