IHC Králové Písek VS. TJ HC Řisuty
16. KOLO // 18:00 25.11., ZS Písek

Venku stále bez výhry

Ani ve třetím venkovním utkání to Buldokům nevyšlo. Byli sice o dost blíže než v předchozích zápasech, ani z Trutnova ale body nevezou. Proti Drakům sice vedli po první třetině 2:0, poté je ale znovu srazila na kolena vlastní oslabení, když v pětiminutové početní výhodě soupeře inkasovali Buldoci hned tři góly.

HC BAK Trutnov – TJ HC Řisuty 4:3 (0:2, 3:1, 1:0)
: 21. Starý (Kubinčák), 22. Janoušek (Chytráček, Fedulov), 23. Višňák (Semorád), 56. Jedlička (Martinec) – 1. Holub (Fortelka, Potechin), 16. Formánek (Vyskočil, Keszi), 39. Formánek (Keszi, Vencovský) Rozhodčí: Jaroš – Gregar, Hradil. Vyloučení: 3:7, navíc Paršakov (RIS) trest ve hře za KOP. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 415. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 4:3.

HC BAK Trutnov: Ašenbrenner – Vácha „A“, Junek, Suk, Pražák, Kynčl, Kozák, Višňák – Krsek, Fedulov, Janoušek, Martinec, Semorád „C“, Jedlička, Chytráček, Kubinčák „A“, Svoboda, Poul, Starý, Tatar.
TJ HC Řisuty: Jiroušek – Vencovský, Potěchin „C“, Zderadička, Novák A., Bernáth, Zavřel, Novák F. – Holub, Fortelka „A“, Řepka – Keszi, Vyskočil, Formánek – Hovsepjan, Patyk, Krpata „A“ – Danov, Řepka, Okegawa.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „Včera jsme předvedli oproti minulým venkovním utkáním velice zlepšený výkon. Naše hra měla nasazení, bojovnost, prostě tvář. Utkání rozhodly přesilové hry, kdy my jsme ze tří proměnili dvě, ale z osmi oslabení jsme třikrát inkasovali. Bohužel jsme v závěru utkání fatálně propadli v útočném pásmu, což nás dnes stálo alespoň jeden bod, který jsme si, dle mého názoru, zasloužili. Vzhledem k tomu, že jsme odehráli celé utkání v oslabení (při hře 5 na 5 v podstatě 5 na 6), jsem na kluky hrdý a nejeli jsme domů s hlavou dole. Na rozdíl od jednoho důležitého arbitra včerejšího utkání.“

Ondřej Poul, asistent trenéra HC BAK Trutnov: „Úvod nám nevyšel, protože jsme šli do oslabení. Nemohli jsme se dostat do tempa a dokázat zvednout puk nad betony hostujícího brankáře. Jako by nám chybělo sebevědomí. O přestávce jsme si k tomu důrazně něco řekli. Na led vstoupilo naprosto jiné mužstvo a každý chtěl dát gól. Ve druhé třetině jsme těch gólů měli dát sedm a bylo po zápase, ale naopak jsme inkasovali. Zase po zbytečné chybě. Ve třetí třetině to byla přetahovaná a jsme moc rádi, že jsme ji vyhráli. Řisuty mají kvalitní, mladý tým. Je vidět, že v naší skupině není žádný outsider.“

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák