TJ HC Řisuty VS. BK Havlíčkův Brod

Po debaklu doma s Jabloncem

Po pořádném výprasku z Mostu se Řisuty musí rychle oklepat, už v sobotu je totiž čeká další utkání. Doma se postaví proti Vlkům z Jablonce. Zápas na Zimním stadionu Slaný začíná v 17:00.

Představení soupeř
HC Vlci Jablonec mají za sebou rušné léto, když odešly opory jako Bříška, Tondr, Mrkvička či Abraham. Na severu Čech nepokračuje ani Dominik Havelka, který v minulosti nastupoval za Řisuty, nyní hraje v Táboře. Začátek soutěže pro ně ale zatím není úplně špatný, v prvním kole sice dostali na půdě týmu MOSTEČTÍ LVI deset branek a prohráli 3:10, tuto porážku ale odčinili výhrou a čistým kontem proti HC BAK Trutnov. V těchto dvou zápasech nasbíral hned čtyři body Patrik Maďar, který jeden gól vstřelil sám a další tři připravil svým spoluhráčům.

HC Vlci Jablonec – HC BAK Trutnov 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
: 4. Maďar (Pavlů), 27. Frk (Čechura, Maďar), 37. Frk (Maďar).

Soupiska
Brankáři: Jan Král, Jakub Jelínek.
Obránci: Adam Jandejsek, Daniel Pilek, Matěj Krejsa, Petr Pilař, Michal Pavlů, Tomáš Čechura, Ladislav Pulec, Tomáš Tržický.
Útočníci: Tomáš Nezbeda, Marek Frk, David Homolka, Matyáš Kačírek, Petr Král, Michal Gecko, Jan Kotyza, Patrik Maďar, Martin Jursa, Kryštof Bouřil.

Jak jistě víte, tak Buldoci ve středu „odehráli“ zápas v Mostu. Do zápasu vstoupili tragicky a to se s nimi vleklo po celých 60 minut. V prvních dvou třetinách dostali čtyři góly, v té poslední už „jen“ tři. Prohráli tedy 0:11.

MOSTEČTÍ LVI – TJ HC Řisuty 11:0 (4:0, 4:0, 3:0)

16.09. Generálka - Generálka v Děčíně se Buldokům nevydařila
HC Děčín - HC Řisuty 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
2. Rendla (Zich)

30.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání na půdě Mělníka, které bylo naplánováno na 4. září, je zrušeno.

13.08. Tréninkové jednotky - Pátek 13. 8. 20:00 Neděle 15. 8. 20:45 Úterý 17. 8. 20:15 Neděle 22. 8. 20:45

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner