IHC Králové Písek VS. TJ HC Řisuty
16. KOLO // 18:00 25.11., ZS Písek

Po debaklu doma s Jabloncem

Po pořádném výprasku z Mostu se Řisuty musí rychle oklepat, už v sobotu je totiž čeká další utkání. Doma se postaví proti Vlkům z Jablonce. Zápas na Zimním stadionu Slaný začíná v 17:00.

Představení soupeř
HC Vlci Jablonec mají za sebou rušné léto, když odešly opory jako Bříška, Tondr, Mrkvička či Abraham. Na severu Čech nepokračuje ani Dominik Havelka, který v minulosti nastupoval za Řisuty, nyní hraje v Táboře. Začátek soutěže pro ně ale zatím není úplně špatný, v prvním kole sice dostali na půdě týmu MOSTEČTÍ LVI deset branek a prohráli 3:10, tuto porážku ale odčinili výhrou a čistým kontem proti HC BAK Trutnov. V těchto dvou zápasech nasbíral hned čtyři body Patrik Maďar, který jeden gól vstřelil sám a další tři připravil svým spoluhráčům.

HC Vlci Jablonec – HC BAK Trutnov 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
: 4. Maďar (Pavlů), 27. Frk (Čechura, Maďar), 37. Frk (Maďar).

Soupiska
Brankáři: Jan Král, Jakub Jelínek.
Obránci: Adam Jandejsek, Daniel Pilek, Matěj Krejsa, Petr Pilař, Michal Pavlů, Tomáš Čechura, Ladislav Pulec, Tomáš Tržický.
Útočníci: Tomáš Nezbeda, Marek Frk, David Homolka, Matyáš Kačírek, Petr Král, Michal Gecko, Jan Kotyza, Patrik Maďar, Martin Jursa, Kryštof Bouřil.

Jak jistě víte, tak Buldoci ve středu „odehráli“ zápas v Mostu. Do zápasu vstoupili tragicky a to se s nimi vleklo po celých 60 minut. V prvních dvou třetinách dostali čtyři góly, v té poslední už „jen“ tři. Prohráli tedy 0:11.

MOSTEČTÍ LVI – TJ HC Řisuty 11:0 (4:0, 4:0, 3:0)

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák