TJ HC Řisuty VS. MOSTEČTÍ LVI

Po debaklu doma s Jabloncem

Po pořádném výprasku z Mostu se Řisuty musí rychle oklepat, už v sobotu je totiž čeká další utkání. Doma se postaví proti Vlkům z Jablonce. Zápas na Zimním stadionu Slaný začíná v 17:00.

Představení soupeř
HC Vlci Jablonec mají za sebou rušné léto, když odešly opory jako Bříška, Tondr, Mrkvička či Abraham. Na severu Čech nepokračuje ani Dominik Havelka, který v minulosti nastupoval za Řisuty, nyní hraje v Táboře. Začátek soutěže pro ně ale zatím není úplně špatný, v prvním kole sice dostali na půdě týmu MOSTEČTÍ LVI deset branek a prohráli 3:10, tuto porážku ale odčinili výhrou a čistým kontem proti HC BAK Trutnov. V těchto dvou zápasech nasbíral hned čtyři body Patrik Maďar, který jeden gól vstřelil sám a další tři připravil svým spoluhráčům.

HC Vlci Jablonec – HC BAK Trutnov 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
: 4. Maďar (Pavlů), 27. Frk (Čechura, Maďar), 37. Frk (Maďar).

Soupiska
Brankáři: Jan Král, Jakub Jelínek.
Obránci: Adam Jandejsek, Daniel Pilek, Matěj Krejsa, Petr Pilař, Michal Pavlů, Tomáš Čechura, Ladislav Pulec, Tomáš Tržický.
Útočníci: Tomáš Nezbeda, Marek Frk, David Homolka, Matyáš Kačírek, Petr Král, Michal Gecko, Jan Kotyza, Patrik Maďar, Martin Jursa, Kryštof Bouřil.

Jak jistě víte, tak Buldoci ve středu „odehráli“ zápas v Mostu. Do zápasu vstoupili tragicky a to se s nimi vleklo po celých 60 minut. V prvních dvou třetinách dostali čtyři góly, v té poslední už „jen“ tři. Prohráli tedy 0:11.

MOSTEČTÍ LVI – TJ HC Řisuty 11:0 (4:0, 4:0, 3:0)

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák