IHC Králové Písek VS. TJ HC Řisuty
16. KOLO // 18:00 25.11., ZS Písek

V sobotu první domácí utkání

V sobotu první domácí utkání

Už zítra, tedy v sobotu 14. 9., čeká na hokejisty Řisut první domácí utkání v aktuálním ročníku druhé ligy. Soupeřem jim bude nováček soutěže, BK Nová Paka. Dokáží Řisuty vybojovat první body do tabulky? Utkání na Zimním stadionu ve Slaném začíná v 17:00, online přenos zde.

Představení soupeře
Jak již bylo zmíněno, tak BK Nová Paka je nováčkem letošního ročníku třetí nejvyšší soutěže. V minulém ročníku se totiž stal mistrem Královéhradeckého kraje a získal tak právo na postup o stupeň výše. Kádr trenéra Aleš Půlpána před sezónou posiloval hlavně ze svých místních rivalů – Vrchlabí a Trutnova. Z prvního jmenovaného celku přišli například Aleš a Tomáš Půlpánovi, z Trutnova dorazil do Nové Paky hráč s ruskými kořeny, Yaroslav Ukhin, či David Smékal. Z rozpadajícího se Jablonce přišel brankář Jakub Jelínek a obránce Lukáš Abraham.

První zápas sezóny odehráli Východočeši na domácí půdě proti dalšímu celku z podkrkonoší – HC BAK Trutnov. V utkání sice prohrávali, skóre ale otočili a dokázali zvítězit 3:2, když hosté korigovali na rozdíl jediné branky až v samotném závěru utkání. V tomto střetnutí se blýskli bratři Půlpánové. Alespoň jeden z nich měl podíl na každém gólu.

Poslední zápas
BK Nová Paka – HC BAK Trutnov 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky
: 28. Půlpán A. (Abraham), 51. Nevyhoštěný (Bezděk, Půlpán T.), 52. Půlpán A. (Hidveghy).

Soupiska:
Brankáři: David Mašek, Denis Vacek, Jakub Dressler, Michal Mahdal.
Obránci: Alexander Suvorov, David Malík, Lukáš Abraham, Lukáš Bezděk, Marek Mlčoch, Michal Svoboda, Samuel Dotter, Tomáš Müller.
Útočníci: Aleš Půlpán, Tomáš Půlpán, Andrej Moravčík, David Smékal, Erik Dvořák, František Hnik, Jan Kerekanič, Lukáš Kloutvor, Michal Nevyhoštěný, Miroslav Vasilev, Patrik Hidveghy, Petr Foerster, Tibor Hric, Viktor Martínek, Yaroslav Ukhin.

Řisutům se první zápas sezóny moc nevydařil. Ve Dvoře Králové je hodně srážela častá vyloučení. Nakonec prohrály 2:7, když hned šestkrát přesilová hra soupeře znamenala branku soupeře. Ve hře pět na pět byli Buldoci vyrovnaným soupeřem, když ale téměř celou jednu třetinu odehráli v oslabení, tak neměli moc šancí.

HC Dvůr Králové n. L. – TJ HC Řisuty 7:2 (2:0, 2:1, 3:1)
Branky a nahrávky
: 21. Patyk (Formánek, Bernáth), 43. Holub (Hovsepjan, Patyk)

13.09. v 15:22 |

Aktuality

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák