TJ HC Řisuty VS. MOSTEČTÍ LVI

Patyk: Hrát skoro 18 minut v oslabení je trestuhodné

V prvním utkání nové sezóny Řisuty prohrály na půdě Dvora Králové 2:7. Dva body si připsal navrátilec Petr Patyk, který utkání zhodnotil.

Jak bys zhodnotil první zápas sezóny?
Věřím v to, že kdybychom nebyli tolik vyjukaní, tak bychom ze Dvora nějaký ten bod přivezli. Určitě v zápase bylo dost pozitivních věcí, ale hrát skoro 18 minut v oslabení je trestuhodné.

Čím si vysvětluješ to, že jste pětkrát inkasovali v oslabení?
Inkasovali jsme pětkrát a pošesté tři vteřiny po skončení trestu, takže se dá říct, že šestkrát. Byla to naše nekázeň a nesmí se to opakovat.

Tobě se osobně bodově zadařilo, jsi v tomto ohledu spokojený?
Zadařilo nebo ne, určitě bych ty kanadské body vyměnil za nějaký bod do tabulky.

Jak ten tvůj gól padl?
Zavezl jsem puk do pásma našel jsem najíždějícího Bernyho (Filip Bernáth, pozn. red.) a ten našel ještě lépe Formise (Roman Formánek, pozn. red.). Ten vystřelil a brankáři to spadlo z výstroje a já kličkou do forhendu uklidil puk do sítě.

Co musíte změnit do sobotního utkání s Novou Pakou?
Ve hře pět na pět toho moc měnit nebudeme, ale za to určitě musíme být méně, nebo nejlépe vůbec, na trestné lavici.

Další zápas odehrají Řisuty už tuto sobotu, když na domácí půdě přivítají nováčka soutěže, BK Nová Paka! Na Zimním stadionu ve Slaném je úvodní buly v 17:00!

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák