TJ HC Řisuty VS. HC Vlci Jablonec n. N.

V generálce prohra s Bílinou a hodnocení trenéra

V posledním přípravném utkání před sezónou Buldoci prohráli na půdě HC Draci Bílina 6:9. V zápase sice pětkrát vedli, soupeři se ale pokaždé podařilo skóre vyrovnat a v poslední třetině zápas strhl na svou stranu. Řisutští hokejisté ale nesmí věšet hlavy – už ve středu je čeká první zápas v druhé lize proti Dvoru Králové!

HC Draci Bílina – TJ HC Řisuty 9:6 (1:2, 3:2, 5:2) Branky a nahrávky: 13. Hotěk (Wágner), 22. Hotěk (Klodner), 27. Brzek (Šimeček, Fábry), 35. Zdenek (Šimeček), 46. Hotěk (Wágner), 47. Šimeček (Zdenek, Mert), 52. Konický (Hotěk, Klpdner), 58. Hotěk (Konický), 60. Gnusin (Šmejc, Mašek) – 11. Patyk, 20. Hovsepjan (Patyk, Svoboda), 25. Formánek, 35. Holub (Řepka, Rudovský), 42. Hovsepjan (Svoboda, Huml), 59. Řepka (Vencovský) Vyloučení: 4:7, navíc Urban (BIL) a Vencovský (RIS) – 10 min. OT za NESP. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 8:5, 8:6, 9:6.

HC Draci Bílina: Štěpánek – Klodner, Jary, Běhula, urban, Mert, Vilinskij, Petržílka, Leitner – Brzek, Vlach, Zdenek, Konický, Wágner, Gnusin, Hotěk, Šimeček, Fábry, Šmejc, Mašek
TJ HC Řisuty: Ilašenko (31. Jiroušek) – Potěchin, Vencovský, Novák A., Rudovský, Zavřel, Bernáth, Novák F., Novák V. – Formánek, Řepka, Holub – Danov, Huml „C“, Vyskočil – Svoboda, Patyk, Hovsepjan – Okegawa, Šilhan, Paršakov

Michal Jäger po utkání: „Hodnocení utkání rozdělím na dvě stránky. Jsem spokojený s útočnou fází, protože dát šest gólů venku je, myslím, dobrá vizitka. Oproti tomu naše nezodpovědná hra v našem obranném pásmu nás dnes stála vítězství. Nemůžeme si dovolit být takhle „hodní“ v našem předbrankovém prostoru a pokud budeme hrát nezodpovědně a složitě, tak nikdy nebudeme úspěšní. Hráči si musí uvědomit, že úspěšný je ten tým, který dobře brání, hraje jednoduše a na hranu „hazardu“ se pouští jen výjimečně. Dnes nás stálo úspěch to, že jsme několikrát nedostali kotouč z obranného pásma, šli jsme do již zmiňovaného hazardu a soupeři jsme dali možnost ke skórování. Jsem po zápase velmi naštvaný a doufám, že hráči také. Bylo to naše poslední přípravné utkání, které nám ukázalo, že pokud chceme do playoff, musíme naší hru zjednodušit. Všechny nás čeká spousta práce a věřím, že po „Mongolském“ vánku v kabině si hráči uvědomí, že takhle se o body nehraje. Týmu ale, i po tomto výbuchu, věřím.“

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

10.09. Nový kapitán - Po konci Matěje Kosa přebere kapitánské céčko Michail POTĚCHIN.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák