HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
18. KOLO // 17:30 16.11., ZS Bílina

Petr Patyk se vrací do Řisut!

Petr Patyk 21 letý centr, který už za Buldoky nastupoval v posledních dvou sezónách, bude ve Slaném působit i v následující sezóně! Do Řisut se vrací po neúspěšné zkoušce v Horácké Slavii Třebíč.

Patyk, původem z Ústí nad Labem, působil od roku 2012 v mládeži Rytířů Kladno. V sezóně 2017–18 se stal kapitánem juniorky a dokonce nakoukl i do A-týmu, kde ale odehrál jen tři zápasy a vstřelil jednu branku. Už v této sezóně měl vyřízené střídavé starty do Řisut, kde si ve 12 zápasech připsal 11 bodů. Před minulou sezónou se neúspěšně snažil probojovat do týmu Kladna, který následně postoupil do Extraligy a tak zakotvil právě u Buldoků. Tam se stal nejproduktivnějším hráčem týmu, když se jeho bodové konto zastavilo až na čísle 37. Po sezóně to odešel znovu zkusit do Chance ligy, do týmu Třebíče se ale neprobojoval a tak se opět vrací na slánský zimní stadion.

„Rozhodl jsem se vrátit, protože jsem po skončení sezóny slíbil, že kdybych se do druhé ligy vrátil, tak jedině do Řisut. A své sliby se snažím plnit,“ řekl ke svému návratu.

Vítej zpátky a přejeme hodně štěstí, Páťo!

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák