TJ HC Řisuty VS. BK Havlíčkův Brod

Petr Patyk se vrací do Řisut!

Petr Patyk 21 letý centr, který už za Buldoky nastupoval v posledních dvou sezónách, bude ve Slaném působit i v následující sezóně! Do Řisut se vrací po neúspěšné zkoušce v Horácké Slavii Třebíč.

Patyk, původem z Ústí nad Labem, působil od roku 2012 v mládeži Rytířů Kladno. V sezóně 2017–18 se stal kapitánem juniorky a dokonce nakoukl i do A-týmu, kde ale odehrál jen tři zápasy a vstřelil jednu branku. Už v této sezóně měl vyřízené střídavé starty do Řisut, kde si ve 12 zápasech připsal 11 bodů. Před minulou sezónou se neúspěšně snažil probojovat do týmu Kladna, který následně postoupil do Extraligy a tak zakotvil právě u Buldoků. Tam se stal nejproduktivnějším hráčem týmu, když se jeho bodové konto zastavilo až na čísle 37. Po sezóně to odešel znovu zkusit do Chance ligy, do týmu Třebíče se ale neprobojoval a tak se opět vrací na slánský zimní stadion.

„Rozhodl jsem se vrátit, protože jsem po skončení sezóny slíbil, že kdybych se do druhé ligy vrátil, tak jedině do Řisut. A své sliby se snažím plnit,“ řekl ke svému návratu.

Vítej zpátky a přejeme hodně štěstí, Páťo!

16.09. Generálka - Generálka v Děčíně se Buldokům nevydařila
HC Děčín - HC Řisuty 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
2. Rendla (Zich)

30.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání na půdě Mělníka, které bylo naplánováno na 4. září, je zrušeno.

13.08. Tréninkové jednotky - Pátek 13. 8. 20:00 Neděle 15. 8. 20:45 Úterý 17. 8. 20:15 Neděle 22. 8. 20:45

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner