HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 11.9., ZS Dvůr Králové

Procházka nebude pokračovat na lavičce Buldoků

Martin Procházka v sezóně 2019/20 nebude pokračovat na pozici hlavního trenéra HC Řisuty. Vedení klubu se s dosavadním trenérem, který působil na lavičce Buldoků od sezóny 2016/17, dohodlo na ukončení spolupráce. Zároveň už je znám nový trenér, kterého oznámíme v příštích dnech.¨

Největším úspěchem trenéra Procházky během působení v Řisutech byl postup do playoff v jeho první sezóně. V prvním kole tehdy Buldoci narazili na BK Havlíčkův Brod. Tohoto soupeře dokázali svěřenci Martina Procházky v prvním utkání na Vysočině senzačně porazit 4:2. Ve zbytku série sice bojovali ze všech sil, na silnějšího soupeře to však nestačilo. Havlíčkův Brod postoupil po výhře 4:1 na zápasy.

Ve zbylých dvou sezónách se Řisutům nedařilo podle představ, jelikož se ani jednou nedostaly do vyřazovací části soutěže. I tak měly některé světlé momenty. V minulé sezóně si například Buldoci smlsli na Vlcích z Jablonce výhrou 5:2 a o týden později zdolali i HC Baník Sokolov. Ten o půl roku později slavil postup do Chance ligy.

Děkujeme za všechno a přejeme ti hodně štěstí v pokračování tvé trenérské kariéry.

27.06. Připravná utkání 19/20 -
neděle 18.8. China Golden Dragon - Řisuty 14:30
středa 21.8. Řisuty - Draci Bílina 19:00
pátek 23.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
pátek 30.8. Řisuty - Kobra Praha 19:00
čtvrtek 5.9. Draci Bílina - Řisuty 18:00

28.04. Oznámení - S lítostí oznamujeme, že nás dne 27. 4. 2019 navždy opustil MUDr. Pavel HOROVIČ, klubový doktor TJ HC Řisuty. Čest jeho památce.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák