TJ HC Řisuty VS. BK Havlíčkův Brod

Procházka nebude pokračovat na lavičce Buldoků

Martin Procházka v sezóně 2019/20 nebude pokračovat na pozici hlavního trenéra HC Řisuty. Vedení klubu se s dosavadním trenérem, který působil na lavičce Buldoků od sezóny 2016/17, dohodlo na ukončení spolupráce. Zároveň už je znám nový trenér, kterého oznámíme v příštích dnech.¨

Největším úspěchem trenéra Procházky během působení v Řisutech byl postup do playoff v jeho první sezóně. V prvním kole tehdy Buldoci narazili na BK Havlíčkův Brod. Tohoto soupeře dokázali svěřenci Martina Procházky v prvním utkání na Vysočině senzačně porazit 4:2. Ve zbytku série sice bojovali ze všech sil, na silnějšího soupeře to však nestačilo. Havlíčkův Brod postoupil po výhře 4:1 na zápasy.

Ve zbylých dvou sezónách se Řisutům nedařilo podle představ, jelikož se ani jednou nedostaly do vyřazovací části soutěže. I tak měly některé světlé momenty. V minulé sezóně si například Buldoci smlsli na Vlcích z Jablonce výhrou 5:2 a o týden později zdolali i HC Baník Sokolov. Ten o půl roku později slavil postup do Chance ligy.

Děkujeme za všechno a přejeme ti hodně štěstí v pokračování tvé trenérské kariéry.

16.09. Generálka - Generálka v Děčíně se Buldokům nevydařila
HC Děčín - HC Řisuty 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
2. Rendla (Zich)

30.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání na půdě Mělníka, které bylo naplánováno na 4. září, je zrušeno.

13.08. Tréninkové jednotky - Pátek 13. 8. 20:00 Neděle 15. 8. 20:45 Úterý 17. 8. 20:15 Neděle 22. 8. 20:45

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner