TJ HC Řisuty VS. HC Vlci Jablonec n. N.

Procházka nebude pokračovat na lavičce Buldoků

Martin Procházka v sezóně 2019/20 nebude pokračovat na pozici hlavního trenéra HC Řisuty. Vedení klubu se s dosavadním trenérem, který působil na lavičce Buldoků od sezóny 2016/17, dohodlo na ukončení spolupráce. Zároveň už je znám nový trenér, kterého oznámíme v příštích dnech.¨

Největším úspěchem trenéra Procházky během působení v Řisutech byl postup do playoff v jeho první sezóně. V prvním kole tehdy Buldoci narazili na BK Havlíčkův Brod. Tohoto soupeře dokázali svěřenci Martina Procházky v prvním utkání na Vysočině senzačně porazit 4:2. Ve zbytku série sice bojovali ze všech sil, na silnějšího soupeře to však nestačilo. Havlíčkův Brod postoupil po výhře 4:1 na zápasy.

Ve zbylých dvou sezónách se Řisutům nedařilo podle představ, jelikož se ani jednou nedostaly do vyřazovací části soutěže. I tak měly některé světlé momenty. V minulé sezóně si například Buldoci smlsli na Vlcích z Jablonce výhrou 5:2 a o týden později zdolali i HC Baník Sokolov. Ten o půl roku později slavil postup do Chance ligy.

Děkujeme za všechno a přejeme ti hodně štěstí v pokračování tvé trenérské kariéry.

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

10.09. Nový kapitán - Po konci Matěje Kosa přebere kapitánské céčko Michail POTĚCHIN.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák