IHC Králové Písek VS. TJ HC Řisuty
16. KOLO // 18:00 25.11., ZS Písek

Nový herní plán druhé ligy

Po čtvrtečním zasedání Výkonného výboru ČSLH je rozhodnuto. Druhá liga se bude hrát ve třech skupinách pětikolově každý s každým. Všechny týmy tedy v základní částí odehrají 40 zápasů.

Play-off bude odehráno v rámci skupiny tak, že v prvním kole se utkají družstva na 3. – 6. místě o dvě postupová místa do semifinále, přičemž následuje semifinále a finále (vše na 3 vítězná utkání systémem D-V-D-V-D). Soutěž bude v sezóně 2019–20 nesestupová.

Jediným novým soupeřem pro Řisuty bude BK Nová Paka, který postoupil po vítězství v Krajské lize Královéhradeckého kraje a úspěšné kvalifikaci.

Skupina Sever: TJ HC ŘISUTY, HC Draci Bílina, HC Děčín, HC Dvůr Králové n. L., TJ HC Jablonec n/N., MOSTEČTÍ LVI, BK Nová Paka, HC Trutnov, HC Stadion Vrchlabí,

Skupina Jih: China Golden Dragon, HC Kobra Praha, NED HOCKEY Nymburk, SC Kolín, HC Klatovy, HC Příbram, IHC Písek, HC Tábor, HC DS Č.Budějovice,

Skupina Východ: BK Havlíčkův Brod, SKLH Žďár n. Sázavou, HC Moravské Budějovice 2005, SHK iClinic Hodonín, DRACI ŠUMPERK, Hokejový klub Opava s.r.o., HK Nový Jičín, HC Bobři Val. Meziříčí, HC Kopřivnice.

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák