TJ HC Řisuty VS. BK Havlíčkův Brod

Nový herní plán druhé ligy

Po čtvrtečním zasedání Výkonného výboru ČSLH je rozhodnuto. Druhá liga se bude hrát ve třech skupinách pětikolově každý s každým. Všechny týmy tedy v základní částí odehrají 40 zápasů.

Play-off bude odehráno v rámci skupiny tak, že v prvním kole se utkají družstva na 3. – 6. místě o dvě postupová místa do semifinále, přičemž následuje semifinále a finále (vše na 3 vítězná utkání systémem D-V-D-V-D). Soutěž bude v sezóně 2019–20 nesestupová.

Jediným novým soupeřem pro Řisuty bude BK Nová Paka, který postoupil po vítězství v Krajské lize Královéhradeckého kraje a úspěšné kvalifikaci.

Skupina Sever: TJ HC ŘISUTY, HC Draci Bílina, HC Děčín, HC Dvůr Králové n. L., TJ HC Jablonec n/N., MOSTEČTÍ LVI, BK Nová Paka, HC Trutnov, HC Stadion Vrchlabí,

Skupina Jih: China Golden Dragon, HC Kobra Praha, NED HOCKEY Nymburk, SC Kolín, HC Klatovy, HC Příbram, IHC Písek, HC Tábor, HC DS Č.Budějovice,

Skupina Východ: BK Havlíčkův Brod, SKLH Žďár n. Sázavou, HC Moravské Budějovice 2005, SHK iClinic Hodonín, DRACI ŠUMPERK, Hokejový klub Opava s.r.o., HK Nový Jičín, HC Bobři Val. Meziříčí, HC Kopřivnice.

16.09. Generálka - Generálka v Děčíně se Buldokům nevydařila
HC Děčín - HC Řisuty 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
2. Rendla (Zich)

30.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání na půdě Mělníka, které bylo naplánováno na 4. září, je zrušeno.

13.08. Tréninkové jednotky - Pátek 13. 8. 20:00 Neděle 15. 8. 20:45 Úterý 17. 8. 20:15 Neděle 22. 8. 20:45

Generální partner
Generali Česká Pojišťovna
Hlavní partner