TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Dobře rozehrané utkání jen za bod

Proti Trutnovu to měli Buldoci velice dobře rozehrané. Po trefách Šimona Náprstka a Ondřeje Krpaty šli do poslední třetiny s dvougólovým náskokem. V prvních třech minutách posledního dějství však hned třikrát inkasovali. Skóre vyrovnal šest minut před koncem Michail Potěchin, v prodloužení vybojovali bod navíc hráči Trutnova.

TJ HC Řisuty – HC BAK Trutnov 3:4(PP) (1:0, 1:0, 1:3 – 0:1)
: 9. Náprstek (Fortelka, Řepka), 36. Krpata (Kolářík), 55. Potěchin (Patyk, Rod) – 42. Svoboda (Fedulov, Vácha), 43. Svoboda (Fedulov, Kalla), 44. Martinec (Kubinčák, Svoboda), 64. Svoboda (Kalla) Rozhodčí: Battěk – Kettner, Horažďovský. Vyloučení: 6:7, navíc Náprstek (RIS) TH za ZHK. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 115. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4.

HC Řisuty: Ilašenko – Kučera J., Kolářík, Chládek, Šíma, Potěchin, Kašák – Krpata „A“, Kos „C“, Vyskočil – Rod, Patyk, Kučera M. – Náprstek, Řepka, Fortelka – Keszi.
HC BAK Trutnov: Ašenbrenner – Vácha „A“, Pražák, Leder, Suvorov, Suk, Kynčl – Chytráček, Kmošek, Martinec, Fedulov, Ukhin, Kalla, Svoboda, Semorád „C“, Kubinčák „A“, Smékal, Janoušek.

2.02. v 17:21 |