TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Buldoci jsou zpět na vítězné vlně

Po středeční prohře se Sokolovem Buldoci zabrali a před domácím publikem porazili Letňany 4:1. Hned v první třetině vstřelil dva góly Michal Fortelka, ten druhý, vstřelený necelých 20 sekund před první sirénou, byl nakonec vítězný.

TJ HC Řisuty – HC Letci Letňany 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
: 12. Fortelka (Potěchin, Řepka), 20. Fortelka (Dostál, Náprstek), 24. Kos (Krpata, Kučera M.), 57. Vyskočil (Patyk) – 45. Barbora (Fabiánek) Rozhodčí: Krenželok – Gabriel, Zmeškal. Vyloučení: 4:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 115. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.

TJ HC Řisuty: Stahl – Kučera J., Kolářík, Chládek, Šíma, Dostál, Potěchin – Kučera M., Kos „C“, Krpata „A“– Vyskočil Patyk, Kašák – Náprstek, Řepka, Fortelka
HC Letci Letňany: Hamalčík – Uhlíř, Kučera J., Valík – Štěpánek, Fabiánek, Nedorost, Hanuš, Steinocher, Soukup, Procházka, Chlouba, Zedek, Vobořil, Barbora „C“, Brož, Horák

Buldoci vstoupili do utkání aktivně a hnali se do útoku. Ve 12. minutě měli k dispozici první přesilovou hru. V té tečoval střelu Michaila Potěchina od modré čáry Michal FORTELKA, který překonal brankáře – 1:0! Stejnou výhodu měly Řisuty i v poslední minutě první třetiny a stejná formace se prosadila i podruhé. Jiří Dostál z levé strany našel znovu Michala FORTELKU a ten svým pokusem překonal brankáře – 2:0!

Ve svém útočném snažení pokračovali Buldoci i ve druhé třetině a hned po třech minutách se prosadili potřetí. Matěj KOS obdržel přihrávku do pravého kruhu a našel mezeru ve výstroji brankáře – 3:0! Ve zbytku této části hry měli domácí několik šancí navýšit skóre, střely ale většinou z dobrých pozic mířily vedle, nebo na konstrukci branky.

Třetí perioda nezačala pro Řisuty ideálně. Nejprve musely ubránit oslabení a následně inkasovaly. Rychlý protiútok Letňan posunul Tomáš Fabiánek na Dominika Barboru, jehož pokus překonal Davida Stahla – 3:1. Letci se ale na nic dalšího nezmohli. Ve zbytku zápasu ovládali hru Buldoci a ti přidali i čtvrtý gól. Po přihrávce Petra Patyka překonal Hamalčíka David VYSKOČIL – 4:1!

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák