HC Stadion Cheb VS. TJ HC Řisuty
18. KOLO // 18:00 2.12., ZS Cheb

Buldoci jsou zpět na vítězné vlně

Po středeční prohře se Sokolovem Buldoci zabrali a před domácím publikem porazili Letňany 4:1. Hned v první třetině vstřelil dva góly Michal Fortelka, ten druhý, vstřelený necelých 20 sekund před první sirénou, byl nakonec vítězný.

TJ HC Řisuty – HC Letci Letňany 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
: 12. Fortelka (Potěchin, Řepka), 20. Fortelka (Dostál, Náprstek), 24. Kos (Krpata, Kučera M.), 57. Vyskočil (Patyk) – 45. Barbora (Fabiánek) Rozhodčí: Krenželok – Gabriel, Zmeškal. Vyloučení: 4:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 115. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.

TJ HC Řisuty: Stahl – Kučera J., Kolářík, Chládek, Šíma, Dostál, Potěchin – Kučera M., Kos „C“, Krpata „A“– Vyskočil Patyk, Kašák – Náprstek, Řepka, Fortelka
HC Letci Letňany: Hamalčík – Uhlíř, Kučera J., Valík – Štěpánek, Fabiánek, Nedorost, Hanuš, Steinocher, Soukup, Procházka, Chlouba, Zedek, Vobořil, Barbora „C“, Brož, Horák

Buldoci vstoupili do utkání aktivně a hnali se do útoku. Ve 12. minutě měli k dispozici první přesilovou hru. V té tečoval střelu Michaila Potěchina od modré čáry Michal FORTELKA, který překonal brankáře – 1:0! Stejnou výhodu měly Řisuty i v poslední minutě první třetiny a stejná formace se prosadila i podruhé. Jiří Dostál z levé strany našel znovu Michala FORTELKU a ten svým pokusem překonal brankáře – 2:0!

Ve svém útočném snažení pokračovali Buldoci i ve druhé třetině a hned po třech minutách se prosadili potřetí. Matěj KOS obdržel přihrávku do pravého kruhu a našel mezeru ve výstroji brankáře – 3:0! Ve zbytku této části hry měli domácí několik šancí navýšit skóre, střely ale většinou z dobrých pozic mířily vedle, nebo na konstrukci branky.

Třetí perioda nezačala pro Řisuty ideálně. Nejprve musely ubránit oslabení a následně inkasovaly. Rychlý protiútok Letňan posunul Tomáš Fabiánek na Dominika Barboru, jehož pokus překonal Davida Stahla – 3:1. Letci se ale na nic dalšího nezmohli. Ve zbytku zápasu ovládali hru Buldoci a ti přidali i čtvrtý gól. Po přihrávce Petra Patyka překonal Hamalčíka David VYSKOČIL – 4:1!

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák