HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Slušný výkon na Baník nestačil

Po třech výhrách Buldoci znovu pocítili hořkost porážky. Proti lídrovi skupiny nepodali špatný výkon, po polovině zápasu bylo skóre stále vyrovnané, hosté ale poté prokázali svou zkušenost a dotáhli zápas do vítězného konce.

TJ HC Řisuty – HC Baník Sokolov (0:0, 1:2, 0:2)
: 33. Kučera J. (Krpata, Kos) – 23. Švec (Vracovský, Vodička), 37. Vrána (Vracovský), 51. Vrána (Šik), 55. Kovařík (Vrána, Kuběna) Rozhodčí: Jaroš – Marek, Ovsík. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 63. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.

TJ HC Řisuty: Stahl – Kučera J., Chládek, Potěchin, Dostál, Kolářík, Šíma, Libovický – Rudovský, Kos „C“, Krpata „A“ – Rod, Patyk, Kučera M. – Náprstek, Řepka, Fortelka.
HC Baník Sokolov: Fečo – Vodička, Pajk, Přibyl, Tomeček, Michálek, Přindiš „A“, Šik „A“ – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, Hotěk, Hruška D., Švec, Vrána, Zadražil, Rohan „C“.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák