IHC Králové Písek VS. TJ HC Řisuty
16. KOLO // 18:00 25.11., ZS Písek

Slušný výkon na Baník nestačil

Po třech výhrách Buldoci znovu pocítili hořkost porážky. Proti lídrovi skupiny nepodali špatný výkon, po polovině zápasu bylo skóre stále vyrovnané, hosté ale poté prokázali svou zkušenost a dotáhli zápas do vítězného konce.

TJ HC Řisuty – HC Baník Sokolov (0:0, 1:2, 0:2)
: 33. Kučera J. (Krpata, Kos) – 23. Švec (Vracovský, Vodička), 37. Vrána (Vracovský), 51. Vrána (Šik), 55. Kovařík (Vrána, Kuběna) Rozhodčí: Jaroš – Marek, Ovsík. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 63. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.

TJ HC Řisuty: Stahl – Kučera J., Chládek, Potěchin, Dostál, Kolářík, Šíma, Libovický – Rudovský, Kos „C“, Krpata „A“ – Rod, Patyk, Kučera M. – Náprstek, Řepka, Fortelka.
HC Baník Sokolov: Fečo – Vodička, Pajk, Přibyl, Tomeček, Michálek, Přindiš „A“, Šik „A“ – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, Hotěk, Hruška D., Švec, Vrána, Zadražil, Rohan „C“.

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák