TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Slušný výkon na Baník nestačil

Po třech výhrách Buldoci znovu pocítili hořkost porážky. Proti lídrovi skupiny nepodali špatný výkon, po polovině zápasu bylo skóre stále vyrovnané, hosté ale poté prokázali svou zkušenost a dotáhli zápas do vítězného konce.

TJ HC Řisuty – HC Baník Sokolov (0:0, 1:2, 0:2)
: 33. Kučera J. (Krpata, Kos) – 23. Švec (Vracovský, Vodička), 37. Vrána (Vracovský), 51. Vrána (Šik), 55. Kovařík (Vrána, Kuběna) Rozhodčí: Jaroš – Marek, Ovsík. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 63. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.

TJ HC Řisuty: Stahl – Kučera J., Chládek, Potěchin, Dostál, Kolářík, Šíma, Libovický – Rudovský, Kos „C“, Krpata „A“ – Rod, Patyk, Kučera M. – Náprstek, Řepka, Fortelka.
HC Baník Sokolov: Fečo – Vodička, Pajk, Přibyl, Tomeček, Michálek, Přindiš „A“, Šik „A“ – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, Hotěk, Hruška D., Švec, Vrána, Zadražil, Rohan „C“.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák