HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 11.9., ZS Dvůr Králové

David Stahl po výhře v Kolíně

Řisuty v Kolíně zvítězily 5:2 a jsou tak stále na dosah postupu do vyřazovací částí. Jednou z hlavních postav Buldoků je teprve 20letý brankář David Stahl. Po utkání jsme mu položili několik otázek.

Na půdě Kozlů tým Stahla zvítězil i přesto, že v listopadu se stejným soupeřem na domácí půdě prohrál 1:8. „Chytalo se mi dobře, kluci mi parádně pomáhali, hráli vynikající utkání. Každý zápas je jiný, s tím podzimním utkáním to nejde srovnávat", řekl na toto téma mladý gólman.

Proti Kolínu Stahl vychytal několik velkých šancí soupeře a Buldoci tak slavili třetí výhru za sebou. Brankář Řisut byl navíc vyhlášen nejlepším hráčem utkání. „Samozřejmě že se takové ocenění počítá. Potěší to, ale myslím, že včerejší výhra byla prací celého týmu. Odehráli skvělý zápas, takže pochvala jde i za nimi."

Řisuty přečkaly smolnou šňůru, během které například dvakrát po sobě inkasovaly v posledních sekundách utkání. To znamená i zlepšenou atmosféru v kabině, která předtím nebyla ideální. „Když se vyhrává, tak je to dobré. Je uvolněná atmosféra, když se prohrává, tak je takové dusno. Každopádně jsme rádi, že to teď klape a snad nám to vydrží".

Odchovanec kladenského hokeje odchytal 3 utkání za A tým Rytířů, v dresu Řisut v této sezóně zatím nastoupil do 24 zápasů v dresu Řisut. „Je to rozdíl ve zkušenosti hráčů, mají klid v koncovce a přesilové hry se hrají s větším klidem", řekl k rozdílu mezi dospělým a mládežnickým hokejem.

Stahl a spol. se na zimním stadionu ve Slaném znovu představí ve středu, 16. 1. v 18:00, když přivítají celek prvního Baníku Sokolov.

27.06. Připravná utkání 19/20 -
neděle 18.8. China Golden Dragon - Řisuty 14:30
středa 21.8. Řisuty - Draci Bílina 19:00
pátek 23.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
pátek 30.8. Řisuty - Kobra Praha 19:00
čtvrtek 5.9. Draci Bílina - Řisuty 18:00

28.04. Oznámení - S lítostí oznamujeme, že nás dne 27. 4. 2019 navždy opustil MUDr. Pavel HOROVIČ, klubový doktor TJ HC Řisuty. Čest jeho památce.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák