HC Stadion Cheb VS. TJ HC Řisuty
18. KOLO // 18:00 2.12., ZS Cheb

Před týdenní pauzou Buldoci vyzvou Nymburk

Před týdenní pauzou Buldoci vyzvou Nymburk

Druhé domácí utkání v řadě odehrají hokejisté Řisut v sobotu od 17:00 proti Nymburku. Po výhře s Kobrou budou chtít znovu vzít tři body, aby se ještě více vzdálili poslední Bílině a oživili svou šanci na playoff.

Řisuty se po čtvrteční výhře nad Pražskou Kobrou posunuly na páté místo, kde jsou se ziskem 25 bodů a skóre 89:119. Právě na Kobru mají náskok jednoho bodu, na poslední Bílinu dokonce bodů osm. Čtvrtý je Děčín se ziskem 33 bodů.
V čele bodování týmu jsou Ondřej Krpata a Matěj Kos, shodně s 24 body. O třetí místo se dělí Tomáš Rod a Petr Patyk, tito dva hráči mají o bod méně, tedy 23 kanadských bodů.

Nymburk ve skupině Střed okupuje poslední postupovou příčku. Je totiž na čtvrtém místě s 41 body a skóre 88:88. Po ním je Trutnov, který ztrácí 8 bodů.
Kanadské bodování Ned Hockey Nymburk vede Jan Stehlík s 28 body za rovných 20 gólů a osm asistencí. Na druhé příčce je Petr Josefus s 10 góly a 15 asistencemi. Nejlepším nahrávačem týmu je Ondřej Kříž, který se ještě gólově neprosadil, ale přihrál už na 16 branek svého týmu.

Forma týmů
Řisuty z posledních pěti utkání zvítězily pouze jednou, a to v posledním utkání proti Kobře Praha, které zvládly poměrem 6:3. Před Vánoci se jim už tolik nedařilo, prohrály totiž čtyřikrát po sobě. Nestačily na Jablonec (2:4), Děčín (2:6), Vrchlabí (0:1) a Klatovy (2:3).

Nymburk rovněž není v optimálním rozpoložení. Ve svém posledním utkání, hraném ještě před Vánoci, totiž nestačil na Sokolov, přičemž nevstřelil ani gól. Ještě předtím nestačil na blízký Kolín (2:6), předtím bral šest bodů po dvou výhrách s Pražskými týmy, Kobrou a Letňany, tomu ale předcházela domácí prohra s Klatovy.

Vzájemná utkání
Řisuty vyhrály zatím jediné střetnutí těchto týmů v aktuální sezóně. To se odehrálo 3. 11. v Nymburku, kde Buldoci zvítězili díky trefě Josefa Urbance z prodloužení 5:4.

3. 11. 2018
NED Hockey Nymburk – TJ HC Řisuty 4:5(PP) (2:2, 2:1, 0:1 – 0:1)
Branky a nahrávky
: 7. Knesl (Bičiště, Kolouch), 16. Josefus (Stehlík, Arnošt), 21. Arnošt (Josefus, Knesl), 35. Stehlík (Josufus, Knesl) – 5. Kučera M. (Krpata), 13. Urbanec (Rod, Kos), 35. Krpata (Libovický, Kučera M.), 44. Řepka (Hampl, Chládek), 62. Urbanec (Chládek, Rod) Rozhodčí: Micka – Gabriel, Zmeškal Vyloučení: 5:5 Využití: 2:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 176

NED Hockey Nymburk: Krofta – Kříž, Hroudný, Tržický, Mašek, Rittig, Knesl, Jirásek – Stehlík, Bičiště, Josefus, Král, Kuzďas, Arnošt, Kolouch, Smejkal, Wiencek, Kačírek

TJ HC Řisuty: Ilašenko – Kolářík, Libovický, Šíma, Dostál, Kučera J., Chládek, Rudovský – Krpata, Kos, Kučera M. – Rod, Patyk, Urbanec – Fortelka, Hampl, Vyskočil – Řepka

4.01. v 19:46 |

Aktuality

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák