HC Rodos Dvůr Králové VS. TJ HC Řisuty
34. KOLO // 17:00 26.1., ZS Dvůr Králové n.L.

13 hráčů Řisut na Jablonec nestačilo

Buldoci vyjeli na sever do Jablonce jen se 13 hráči. Na půdě druhého týmu vedlejší skupiny dvakrát vedli, domácí nakonec otočili skóre a triumfovali v poměru 4:2. Po hromadné potyčce v závěru zakončil do prázdné branky Lukáš Tondr.

HC Vlci Jablonec nad Nisou – TJ HC Řisuty 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
: 17. Homolka (Mrkvička, Frk), 29. Bříška (Tondr L.), 52. Bříška, 60. L.Tondr (Homolka, Mrkvička) – 15. Fortelka (Kučera J., Náprstek), 18. Vyskočil (Kos, Rod) Rozhodčí: Nepomucký – Axman, Ketner. Vyloučení: 5:5, navíc Babec (JAB) 2+10 (NARZ) a OK+TH (NESP), navíc Brokeš (JAB) OT+OK (NESP). Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 299. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl – Melovič, Mrkvička, Pilař, Pavlů, Čechura, Abraham, Havelka „C“ – Šilhan, Švík, Nezbeda, Frk, Homolka, Babec, Tondr L. „A“, Brokeš, Maďar, Bříška „A“.
TJ HC Řisuty: Stahl – Kučera J., Chládek, Potěchin, Rudovský – Kos „C“, Krpata „A“, Řepka, Vyskočil, Fortelka, Náprstek, Hampl, Kučera M., Rod.

21.01. Nová posila - Vedení klubu reaguje na odchody útočníků angažováním Vincenta KESZIHO. Mladý útočník v aktuální sezóně nastupoval za Sokolov a Bílinu, ve 26 zápasech si připsal 19 bodů. Vítej v týmu!

17.01. Hampl odchází do Kralup - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

18.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák