HC Rodos Dvůr Králové VS. TJ HC Řisuty
34. KOLO // 17:00 26.1., ZS Dvůr Králové n.L.

Proti Děčínu Buldoci i napotřetí poraženi

Řisutům se proti Děčínu ani napotřetí v této sezóně nepodařilo zvítězit. Po první brance domácích sice vyrovnal Michal Fortelka, Medvědi ale díky čtyřem brankám Pavla Korduleho nakonec zvítězili 6:2.

HC Děčín – TJ HC Řisuty 6:2 (1:1, 2:0, 3:1)
: 9. Kuchynka (Drašar), 22. Kordule (Oliverius, Balcar), 24. Kordule (Oliverius), 42. Kordule (Oliverius, Kopta), 53. Kordule (Kopta, Loukota), 59. Zajan (Volráb, Petráš) – 17. Fortelka (Hampl, Šíma), 46. Kučera M. (Kos) Rozhodčí: Micka – Goltsch, Janíček. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 236. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 6:2.

HC Děčín: Lavinger – Mareš, Kaltenböck, Loukota, Vaněk, Balcar – Zajan, Kuchynka, Drašar, Volráb „A“, Faigl, Oliverius „C“, Petráš, Bárdoš, Kopta, Kordule
TJ HC Řisuty: Stahl – Kučera vJ., Chládek, Potěchin, Dostál, Šíma, Novák, Rudovský, Libovický – Kos „C“, Patyk, Urbanec, Krpata „A“, Řepka, Vyskočil, Fortelka, Náprstek, Hampl, Kučera M., Rod

21.01. Nová posila - Vedení klubu reaguje na odchody útočníků angažováním Vincenta KESZIHO. Mladý útočník v aktuální sezóně nastupoval za Sokolov a Bílinu, ve 26 zápasech si připsal 19 bodů. Vítej v týmu!

17.01. Hampl odchází do Kralup - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

18.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák