HC Rodos Dvůr Králové VS. TJ HC Řisuty
34. KOLO // 17:00 26.1., ZS Dvůr Králové n.L.

Jediný gól rozhodl o prohře s Vrchlabím

Proti Klatovům to byla jedna sekunda, proti Vrchlabí sedm. Řisuty znovu nedokázal udržet vyrovnané skóre a inkasovaly v posledních vteřinách zápasu. Sedm vteřin před koncem se totiž trefil Lukáš Kastner a tři body tedy míří do Krkonoš po výhře Vrchlabí 1:0.

TJ HC Řisuty – HC Stadion Vrchlabí 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
: 60. Kastner (Mrňa, Půlpán T.) Rozhodčí: Čáp – Krátký, Svoboda. Vyloučení: 7:9. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 59. Průběh utkání: 0:1.

TJ HC Řisuty: Stahl – Kučera J., Chládek, Potěchin, Dostál, Šíma, Rudovský, Libovický – Kos „C“, Patyk, Urbanec, Krpata „A“, Řepka, Vyskočil, Fortelka, Náprstek, Hampl, Rod.
HC Stadion Vrchlabí: Soukup – Havránek, Vašíček „A“, Bendík „A“, Moník, Šťáva, Voženílek, Jirků „C“, Vágner – Matějček, Půlpán T., Pšurný, Hozák, Půlpán A., Procházka, Hidveghy, Urban, Mrňa, Kastner, Chalupa, Bláha.

21.01. Nová posila - Vedení klubu reaguje na odchody útočníků angažováním Vincenta KESZIHO. Mladý útočník v aktuální sezóně nastupoval za Sokolov a Bílinu, ve 26 zápasech si připsal 19 bodů. Vítej v týmu!

17.01. Hampl odchází do Kralup - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

18.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák