Jediný gól rozhodl o prohře s Vrchlabím

Proti Klatovům to byla jedna sekunda, proti Vrchlabí sedm. Řisuty znovu nedokázal udržet vyrovnané skóre a inkasovaly v posledních vteřinách zápasu. Sedm vteřin před koncem se totiž trefil Lukáš Kastner a tři body tedy míří do Krkonoš po výhře Vrchlabí 1:0.

TJ HC Řisuty – HC Stadion Vrchlabí 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
: 60. Kastner (Mrňa, Půlpán T.) Rozhodčí: Čáp – Krátký, Svoboda. Vyloučení: 7:9. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 59. Průběh utkání: 0:1.

TJ HC Řisuty: Stahl – Kučera J., Chládek, Potěchin, Dostál, Šíma, Rudovský, Libovický – Kos „C“, Patyk, Urbanec, Krpata „A“, Řepka, Vyskočil, Fortelka, Náprstek, Hampl, Rod.
HC Stadion Vrchlabí: Soukup – Havránek, Vašíček „A“, Bendík „A“, Moník, Šťáva, Voženílek, Jirků „C“, Vágner – Matějček, Půlpán T., Pšurný, Hozák, Půlpán A., Procházka, Hidveghy, Urban, Mrňa, Kastner, Chalupa, Bláha.

28.04. Oznámení - S lítostí oznamujeme, že nás dne 27. 4. 2019 navždy opustil MUDr. Pavel HOROVIČ, klubový doktor TJ HC Řisuty. Čest jeho památce.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák