HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Řisuty téměř půl hodiny v Mostu vedly, nakonec jsou bez bodů

Řisuty se na půdě Mostu rychle dostaly do vedení, domácí poté srovnali, Buldoci si ale vzali vedení zpátky zásluhou branky Michala Kučery. To jim vydrželo až do 51. minuty, kdy trestné střílení proměnil Smolka a skóre otočil o půl minuty Böhm. V poslední minutě Most ještě navýšil své vedení a všechny tři body tak zůstaly na severu Čech.

MOSTEČTÍ LVI – TJ HC Řisuty 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
: 17. Smolka (Mical, Urbánek), 51. Smolka, 51. Böhm (Hrdlička, Přeučil), 60. Mála (Nedrda, Kýhos) – 5. Urbanec (Patyk, Libovický), 26. Kučera M. (Urbanec, Patyk) Rozhodčí: Místecký – Kurtin, Janíček. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 187. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.

MOSTEČTÍ LVI: Hanuljak – Polák, Urbánek, Sklenička, Havlůj „C“, Fučík, Čmolík – T. Přeučil „A“, Hrdlička, Vašíček, Böhm,, Kýhos, Böhm, Nedrda (A), Mical, Bakrlík, Mála, Smolka.
TJ HC Řisuty: Stahl – Chládek, Potěchin, Kolářík, Šíma, Rudovský, Libovický – Kos „C“, Patyk, Urbanec, Řepka, Náprstek, Hampl, Kučera M., Rod „A“, Kalla.

5.12. v 20:33 |