HC Rodos Dvůr Králové VS. TJ HC Řisuty
34. KOLO // 17:00 26.1., ZS Dvůr Králové n.L.

Řisuty téměř půl hodiny v Mostu vedly, nakonec jsou bez bodů

Řisuty se na půdě Mostu rychle dostaly do vedení, domácí poté srovnali, Buldoci si ale vzali vedení zpátky zásluhou branky Michala Kučery. To jim vydrželo až do 51. minuty, kdy trestné střílení proměnil Smolka a skóre otočil o půl minuty Böhm. V poslední minutě Most ještě navýšil své vedení a všechny tři body tak zůstaly na severu Čech.

MOSTEČTÍ LVI – TJ HC Řisuty 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
: 17. Smolka (Mical, Urbánek), 51. Smolka, 51. Böhm (Hrdlička, Přeučil), 60. Mála (Nedrda, Kýhos) – 5. Urbanec (Patyk, Libovický), 26. Kučera M. (Urbanec, Patyk) Rozhodčí: Místecký – Kurtin, Janíček. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 187. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.

MOSTEČTÍ LVI: Hanuljak – Polák, Urbánek, Sklenička, Havlůj „C“, Fučík, Čmolík – T. Přeučil „A“, Hrdlička, Vašíček, Böhm,, Kýhos, Böhm, Nedrda (A), Mical, Bakrlík, Mála, Smolka.
TJ HC Řisuty: Stahl – Chládek, Potěchin, Kolářík, Šíma, Rudovský, Libovický – Kos „C“, Patyk, Urbanec, Řepka, Náprstek, Hampl, Kučera M., Rod „A“, Kalla.

21.01. Nová posila - Vedení klubu reaguje na odchody útočníků angažováním Vincenta KESZIHO. Mladý útočník v aktuální sezóně nastupoval za Sokolov a Bílinu, ve 26 zápasech si připsal 19 bodů. Vítej v týmu!

17.01. Hampl odchází do Kralup - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

18.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák