HC Rodos Dvůr Králové VS. TJ HC Řisuty
34. KOLO // 17:00 26.1., ZS Dvůr Králové n.L.

Na Buldoky čeká Most

Dalším soupeřem Buldoků ve druhé lize bude tým MOSTEČTÍ LVI. S tímto soupeřem se utkají potřetí a budou se snažit o první výhru. Severočeši jsou na třetím místě a rozhodně to nebude lehké utkání, když Řisuty hrály v Mostě naposledy, prohrály 4:11. Utkání s Mostem začíná ve středu v 18:00 v A-BENET Arena.

Řisuty jsou 19 odehraných zápasech na 6. místě se ziskem 19 bodů a skóre 70:94. Buldoci vyhráli dva z posledních tří zápasů a tuto bilanci se budou snažit ještě zlepšit. Budou se ale muset obejít bez řady hráčů, včetně Ondřeje Krpaty (10+11), který je s Matějem Kosem nejproduktivnějším hráčem Řisut. Společně s Krpatou je nejlepším střelcem týmu i Petr Patyk ten má rovněž deset přesných zásahů. Nejlepším asistentem je stále Kos (16 A), kterému dýchá na záda Tomáš Rod (13 A).

Představení soupeře
Most vstoupil do sezóny skvěle a pral se se Sokolovem o první příčku, v poslední době ale trochu odpadl a proto je nyní se ziskem 36 bodů na třetím místě. Má druhý nejlepší útok se 106 góly, ale až pátou nejlepší obranu.
Nejproduktivnějším hráčem Lvů je Pavel Smolka s 35 body za 17 gólů a 18 asistencí. Nejlepším střelcem je s 18 zásahy Martin Mical a v kolonce asistencí vede František Bakrlík, který nahrál na 19 gólů.

Forma týmů
Řisuty z posledních pěti zápasů vyhrály dva. Nejdříve díky obratu porazily Letňany 6:4. V následném utkání proti Bílině musely rovněž dotahovat a zápas vyhrály až v prodloužení. Na tyto dvě výhry ale nedokázaly navázat tuto sobotu, kdy podlehly Dvoru Králové 2:4.
Most nemá aktuálně úplně optimální formu a má taky pouze dvě výhry z posledních pěti utkání. Nejdříve prohrál dvakrát doma. Nestačil totiž na Jablonec (4:7) a Kobru Praha (4:5)

21.01. Nová posila - Vedení klubu reaguje na odchody útočníků angažováním Vincenta KESZIHO. Mladý útočník v aktuální sezóně nastupoval za Sokolov a Bílinu, ve 26 zápasech si připsal 19 bodů. Vítej v týmu!

17.01. Hampl odchází do Kralup - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

18.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák