HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Na Buldoky čeká Most

Dalším soupeřem Buldoků ve druhé lize bude tým MOSTEČTÍ LVI. S tímto soupeřem se utkají potřetí a budou se snažit o první výhru. Severočeši jsou na třetím místě a rozhodně to nebude lehké utkání, když Řisuty hrály v Mostě naposledy, prohrály 4:11. Utkání s Mostem začíná ve středu v 18:00 v A-BENET Arena.

Řisuty jsou 19 odehraných zápasech na 6. místě se ziskem 19 bodů a skóre 70:94. Buldoci vyhráli dva z posledních tří zápasů a tuto bilanci se budou snažit ještě zlepšit. Budou se ale muset obejít bez řady hráčů, včetně Ondřeje Krpaty (10+11), který je s Matějem Kosem nejproduktivnějším hráčem Řisut. Společně s Krpatou je nejlepším střelcem týmu i Petr Patyk ten má rovněž deset přesných zásahů. Nejlepším asistentem je stále Kos (16 A), kterému dýchá na záda Tomáš Rod (13 A).

Představení soupeře
Most vstoupil do sezóny skvěle a pral se se Sokolovem o první příčku, v poslední době ale trochu odpadl a proto je nyní se ziskem 36 bodů na třetím místě. Má druhý nejlepší útok se 106 góly, ale až pátou nejlepší obranu.
Nejproduktivnějším hráčem Lvů je Pavel Smolka s 35 body za 17 gólů a 18 asistencí. Nejlepším střelcem je s 18 zásahy Martin Mical a v kolonce asistencí vede František Bakrlík, který nahrál na 19 gólů.

Forma týmů
Řisuty z posledních pěti zápasů vyhrály dva. Nejdříve díky obratu porazily Letňany 6:4. V následném utkání proti Bílině musely rovněž dotahovat a zápas vyhrály až v prodloužení. Na tyto dvě výhry ale nedokázaly navázat tuto sobotu, kdy podlehly Dvoru Králové 2:4.
Most nemá aktuálně úplně optimální formu a má taky pouze dvě výhry z posledních pěti utkání. Nejdříve prohrál dvakrát doma. Nestačil totiž na Jablonec (4:7) a Kobru Praha (4:5)

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák