HC Rodos Dvůr Králové VS. TJ HC Řisuty
34. KOLO // 17:00 26.1., ZS Dvůr Králové n.L.

Řisuty nestačily na Rodos

Řisutští hokejisté ve 22. kole nestačili na HC Rodos Dvůr Králové. Do zápasu nastoupili v oslabené sestavě, navíc ještě před koncem první třetiny byl vyloučen Ondřej Krpata. Ve zbytku utkání Buldoci jen marně dotahovali náskok soupeře a v závěru inkasovali do prázdné branky.

TJ HC Řisuty – HC Rodos Dvůr Králové 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
: 18. Patyk (Šíma, Kučera M.), 49. Kučera M. (Patyk) – 13. Řepík (Kocián), 20. Valašek (Luštinec, Matějíček), 37. Valašek (Sedláček, Luštinec), 59. Luštinec (Sedláček) Rozhodčí: Velčovský – Marek, Ovsík. Vyloučení: 2:4, navíc Krpata (RIS) OT+OK. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4.

TJ HC Řisuty: Stahl – Chládek, Potěchin, Dostál, Kolářík, Šíma, Rudovský, Libovický – Kos ©, Patyk, Urbanec, Krpata (A), Řepka, Vyskočil, Fortelka, Náprstek, Kučera M.
HC Rodos Dvůr Králové: Landsman – Matějíček ©, Hamerský, Tondr, Franc, Petira, Faltys, Karlík – Hoskovec, Půhoný, Řepík, Dušek, Sedláček, Zmítko, Kocián, Luštinec (A), Fořt (A), Valašek

21.01. Nová posila - Vedení klubu reaguje na odchody útočníků angažováním Vincenta KESZIHO. Mladý útočník v aktuální sezóně nastupoval za Sokolov a Bílinu, ve 26 zápasech si připsal 19 bodů. Vítej v týmu!

17.01. Hampl odchází do Kralup - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

18.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák