TJ HC Řisuty VS. HC Vrchlabí

Od Kolína dostaly Řisuty osmigólový příděl

Tohle nevyšlo. Po třítýdenní odmlce se Buldoci představili na domácí půdě, přijeli hokejisté Kolína. A návrat na slánský zimák to byl neúspěšný. Řisuty sice první třetinu držely krok, ale ve druhé třetině si zopakovaly první třetinu ze Sokolova. Nakonec podlehly Kozlům 1:8. Jediný gólový zápis Řisut si připsal kapitán Matěj Kos.

TJ HC Řisuty – SC Kolín 1:8 (0:0, 0:4, 1:4)
: 46. Kos (Vyskočil, Krpata) – 21. Šafránek (Zumr, Malý), 28. Šafránek (Jelínek, Březina), 29. Šafránek, 37. Kadlec (Pilný), 42. Martínek (Kozák, Němec), 47. Malý (Pýcha, Šafránek), 52. Zumr (Němec), 56. Martínek (Semirád) Rozhodčí: Vyštejn – Votrubec, Ševic. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:2. V oslabení 0:0. Diváci: 110. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:8.

TJ HC Řisuty: Stahl – J. Kučera, Chládek, Potěchin, Dostál, Kolařík, Śíma, Rudovský, Libovický – Kos „C“, Patyk, Urbanec, Krpata „A“, Řepka, Vyskočil, Fortelka, Piovarči, Náprstek, M. Kučera, Rod „A“.
SC Kolín: Sejpal – Havelka, Jelínek, Pýcha, Březina, Hanzl, Barták, Mlčoch – Koffer, Kozák, Zumr „A“, Němec, Semirád, Malý „C“, Martínek, Hlaváček, Kadlec, Netušil, Šafránek „A“, Pilný.

Ze začátku zápasu ale byl obraz hry úplně odlišný, než konečné skóre. V útoku byli častěji domácí, jejich střely ale lapil brankář Sejpal, nebo končily na brankové konstrukci, jako například pokus Davida Vyskočila z osmé minuty. V čase 12:33 byla první třetina přerušena kvůli problému s dvířky na domácí střídačku a do kabin se tedy šlo předčasně, zbytek první a celá druhá třetina se tedy dohrála až po 15 minutové pauze. Tyč poté trefil také hostující Robin Netušil, na druhé straně se poté k vyražené střele Libovického dostal Kos, ten ale nedokázal přehodit beton brankáře.

Po necelé půl minutě po výměně stran už se Kozlové prosadili poprvé. David Šafránek zakončil přihrávku Zumra za záda Stahla – 0:1. Tento gól jakoby Kolín nakopl a hosté tak pokračovali v tlaku, zatímco Řisuty se po většinu času jen bránily. V přesilové hře se poté znovu trefil David Šafránek, který se trefil i minutu poté a dokonal tak za osm minut a patnáct sekund svůj hattrick – 0:3. Buldoci poté měli řádné štěstí, když Netušil zblízka zamířil přímo na Stahla a Malý na zadní tyči tečoval jen mimo. Čtvrtou branku v domácí síti ale přidal Antonín Kadlec – 0:4.

Po minutě poslední třetiny byl vyloučen Urbanec a Kolínští znovu udeřili. Na dorážku Robina Martínka už byl David Stahl krátký – 0:5. Početní výhodu měli o pár minut k dispozici také Buldoci a ti se alespoň dokázali prosadit. Po skrumáži před brankou se prosadil domácí kapitán Matěj KOS – 1:5! Čtyřbrankový rozdíl ve skóre ale nevydržel dlouho, o půl minuty později se totiž prosadil Josef Malý – 1:6. Snížit mohl zanedlouho David Vyskočil, ten z bezprostřední blízkosti branky mířil jen do Sejpala. Střelu Březiny ještě David Stahl v 52. minutě vyrazil, bohužel jen na hokejku Davida Zumra, jehož dorážka zapadla do sítě – 1:7. A aby toho nebylo málo, tak Kolín přidal i osmý zásah, o který se v čase 55:13 postaral Robin Martínek – 1:8.

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák