HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Od Kolína dostaly Řisuty osmigólový příděl

Tohle nevyšlo. Po třítýdenní odmlce se Buldoci představili na domácí půdě, přijeli hokejisté Kolína. A návrat na slánský zimák to byl neúspěšný. Řisuty sice první třetinu držely krok, ale ve druhé třetině si zopakovaly první třetinu ze Sokolova. Nakonec podlehly Kozlům 1:8. Jediný gólový zápis Řisut si připsal kapitán Matěj Kos.

TJ HC Řisuty – SC Kolín 1:8 (0:0, 0:4, 1:4)
: 46. Kos (Vyskočil, Krpata) – 21. Šafránek (Zumr, Malý), 28. Šafránek (Jelínek, Březina), 29. Šafránek, 37. Kadlec (Pilný), 42. Martínek (Kozák, Němec), 47. Malý (Pýcha, Šafránek), 52. Zumr (Němec), 56. Martínek (Semirád) Rozhodčí: Vyštejn – Votrubec, Ševic. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:2. V oslabení 0:0. Diváci: 110. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:8.

TJ HC Řisuty: Stahl – J. Kučera, Chládek, Potěchin, Dostál, Kolařík, Śíma, Rudovský, Libovický – Kos „C“, Patyk, Urbanec, Krpata „A“, Řepka, Vyskočil, Fortelka, Piovarči, Náprstek, M. Kučera, Rod „A“.
SC Kolín: Sejpal – Havelka, Jelínek, Pýcha, Březina, Hanzl, Barták, Mlčoch – Koffer, Kozák, Zumr „A“, Němec, Semirád, Malý „C“, Martínek, Hlaváček, Kadlec, Netušil, Šafránek „A“, Pilný.

Ze začátku zápasu ale byl obraz hry úplně odlišný, než konečné skóre. V útoku byli častěji domácí, jejich střely ale lapil brankář Sejpal, nebo končily na brankové konstrukci, jako například pokus Davida Vyskočila z osmé minuty. V čase 12:33 byla první třetina přerušena kvůli problému s dvířky na domácí střídačku a do kabin se tedy šlo předčasně, zbytek první a celá druhá třetina se tedy dohrála až po 15 minutové pauze. Tyč poté trefil také hostující Robin Netušil, na druhé straně se poté k vyražené střele Libovického dostal Kos, ten ale nedokázal přehodit beton brankáře.

Po necelé půl minutě po výměně stran už se Kozlové prosadili poprvé. David Šafránek zakončil přihrávku Zumra za záda Stahla – 0:1. Tento gól jakoby Kolín nakopl a hosté tak pokračovali v tlaku, zatímco Řisuty se po většinu času jen bránily. V přesilové hře se poté znovu trefil David Šafránek, který se trefil i minutu poté a dokonal tak za osm minut a patnáct sekund svůj hattrick – 0:3. Buldoci poté měli řádné štěstí, když Netušil zblízka zamířil přímo na Stahla a Malý na zadní tyči tečoval jen mimo. Čtvrtou branku v domácí síti ale přidal Antonín Kadlec – 0:4.

Po minutě poslední třetiny byl vyloučen Urbanec a Kolínští znovu udeřili. Na dorážku Robina Martínka už byl David Stahl krátký – 0:5. Početní výhodu měli o pár minut k dispozici také Buldoci a ti se alespoň dokázali prosadit. Po skrumáži před brankou se prosadil domácí kapitán Matěj KOS – 1:5! Čtyřbrankový rozdíl ve skóre ale nevydržel dlouho, o půl minuty později se totiž prosadil Josef Malý – 1:6. Snížit mohl zanedlouho David Vyskočil, ten z bezprostřední blízkosti branky mířil jen do Sejpala. Střelu Březiny ještě David Stahl v 52. minutě vyrazil, bohužel jen na hokejku Davida Zumra, jehož dorážka zapadla do sítě – 1:7. A aby toho nebylo málo, tak Kolín přidal i osmý zásah, o který se v čase 55:13 postaral Robin Martínek – 1:8.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák