TJ HC Řisuty VS. HC Vrchlabí

Řisuty padly v Sokolově

Na půdě Sokolova se Řisuty už potřetí v této sezóně přestavily proti místnímu Baníku. Do zápasu šli Buldoci jako jasní outsideři a to se potvrdilo už v první třetině, kterou prohráli 0:4. Poté sice trochu srovnali krok, stačilo to ale jen na celkovou prohru 2:6.

HC Baník Sokolov – TJ HC Řisuty 6:2 (4:0, 0:2, 2:0)
: 1. Rohan (Stříbrný, Přindiš), 7. Kuběna (Vrána, Kovařík), 13. Bečvář (Přindiš, Rulík), 20. Vrána (Stříbrný, Vracovský), 49. Kuběna (Kovařík, Kvapil), 52. Trapl (Vodička, Čejka) – 22. Potěchin (Rod, Náprstek), 36. Náprstek (Řepka, Rod) Rozhodčí: Hucl – Fiala, Zimmermann. Vyloučení: 2:6. Využití: 0:1. V oslabení 0:0. Diváci: 678. Střely na branku: 55:10. Průběh utkání: 4:0, 4:2, 6:2.

HC Baník Sokolov: Fečo – Vodička, Kvapil, Tomeček, Rulík, Přindiš „A“, Šik „A“ – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, D. Hruška, Bečvář, Švec, Vrána, Rohan „C“.
HC Řisuty: Ilašenko – J. Kučera, Potěchin, Dostál, Kolařík, Šíma, Novák, Rudovský, Libovický – Kos „C“, Patyk, Urbanec, Krpata „A“, Řepka, Vyskočil, Piovarči, Náprstek, Hampl. M. Kučera, Rod „A“.

A nástup do zápasu měl Baník parádní. Hned v první minutě totiž mezi kruhy zůstal nekrytý Tomáš Rohan a nemýlil se – 1:0. Následovala přesilová hra, kterou Baník nevyužil, ale brzy to bylo o dva góly. Po kombinaci druhého útoku zakončoval Pavel Kuběna – 2:0. Sokolov měl v první třetině mohutnou převahu a hrálo se v podstatě na jednu bránu. Ve 13. minutě pak Přindiš zavezl puk do útočného pásma, kde ho přenechal Janu Bečvářovi a zároveň odtáhnul obránce. Mladá posila Baníku svou šanci využila a vymetla pavouky v bráně Ilašenka – 3:0. Bečvář tak zaznamenal první gól hned při prvním startu v mužské kategorii. A domácí měli i další šance, ale Ilašenko odolával až do 20. minuty, kdy se prosadil Jakub Vrána – 4:0.

Úvod druhé třetiny patřil Řisutům, které využily svou jedinou přesilovku v zápase. Úspěšným střelcem byl Michail POTĚCHIN – 4:1. Celkově pak druhá třetina byla mnohem vyrovnanější. Sokolov v ní i přes několik šancí neskóroval. A naopak ve 36. minutě snížil Šimon NÁPRSTEK na rozdíl dvou gólů – 4:2. Za tohoto stavu ještě navíc hosté trefili břevno Fečovo brány. Třetí třetina však i tak byla stále otevřená.

Do třetího dějství vstoupil Baník aktivně, ale zpočátku se nemohl proti Ilašenkovi prosadit. Až ve 49. minutě se k dorážce dostal Pavel Kuběna a svým druhým gólem v utkání zvýšil na 5:2. V 51. minutě pak svůj tým uklidnil Martin Trapl, který překvapil Ilašenka – 6:2. Do konce zápasu se již skóre neměnilo a Baník si tak do tabulky zapsal další tři body. A zaslouženě. Například jen na střely zvítězil Sokolov 55:10.

Autor: hcsokolov.cz

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák