TJ HC Řisuty VS. HC Vrchlabí
26. KOLO // 17:00 15.12., ZS Slaný

Řisuty načínají třetí kolo vzájemných zápasů. Ve středu zajíždějí do Sokolova

Řisuty načínají třetí kolo vzájemných zápasů. Ve středu zajíždějí do Sokolova

Buldoci se už potřetí v této sezóně utkají se sokolovským Baníkem, se kterým tento soutěžní ročník načaly. Sokolov rozhodně má Buldokům co vracet, v posledním vzájemném utkání to byly právě Řisuty, které se radovaly z výhry po nájezdech. Jestli se to Buldokům povede i tentokrát se dozvíme ve středu ve večerních hodinách, zápas na půdě Sokolova začíná v 18:00.

Představení soupeře
Sokolov byl už před sezónou pasován do role jednoho z největších favoritů na postup do Chance ligy a to se zatím potvrzuje. Západočeši jsou totiž na prvním místě ve skupině se šestibodovým náskokem na druhé Mostecké Lvi. Ze 14 zápasů totiž prohráli pouze tři, z toho jednou právě proti Řisutům po nájezdech. Mají jednoznačně nejlepší obranu, když inkasovali jen 35 branek a k tomu jich 74 vstřelili. Konkurenci v útoku má navíc zvýšit Jan Bečvář, juniorský reprezentant, který přišel do Sokolova na střídavé starty z Litvínova.
Kanadskému bodování Baníku vévodí Tomáš Rohan, 29letý útočník si za 14 zápasů připsal pět přesných zásahů a 14 gólových nahrávek. Rohanovi dýchá se 17 body (3+14) Jakub Vrána. Třetí v pořadí lídra skupiny je Tomáš Vracovský. Ten sice za Baník odehrál jen sedm zápasů, dokázal si ale připsat hned 14 bodů!

Forma týmů
Řisutům se zatím nedaří odrazit se k lepším výsledkům. Po špatném vstupu do sezóny se sice výsledkově zvedly, když vyhrály čtyřikrát v řadě, od té doby ale odehrály šest utkání a vyhrály jen jednou. V posledním kole nestačily na Kobru Praha a Pražané se na Buldoky bodově dotáhli. Předtím si připsaly jedinou výhru za poslední měsíc. Stalo se tak v Nymburku, kde zvítězily 5:4 po prodloužení.
Sokolov je naopak na vlně výher. Od zmíněné prohry ve Slaném má Baník naprosto odlišnou bilanci. Pětkrát totiž zvítězil a jednou prohrál. Jediná prohra přišla v rozlučce Milana Čejky na vlastím stadionu, kde s Klatovy prohrál 2:3. Poté si ale postupně poradil s Děčínem (8:4), Kobrou (3:2) a Kolínem (2:0) a zaslouženě je tak na prvním místě tabulky.

Vzájemná utkání
Sokolov má, i přes prohru v posledním vzájemném utkání, stále nad Řisuty navrch. V minulé sezóně a v aktuálním ročníku proti sobě tyto dva týmy odehrály šest zápasů, ze kterých pětkrát vyšel vítězně Sokolov. Řisuty z těchto zápasů vyšly se záporným skóre 16:35.

13. 10. 2018
TJ HC Řisuty – HC Baník Sokolov 5:4(SN) (1:1, 2:1, 1:2 – 0:0)
Branky a nahrávky
: 11. Fortelka (Hampl, Kučera J.), 27. Hampl (Šíma, Fortelka), 30. Rod (Dostál, Krpata), 50. Hampl (Chládek, Patyk), rozh. náj. Dostál – 7. Trapl, 28. Vracovský (Rohan, Švec), 52. Rohan (Přindiš, Vracovský), 53. Vracovský Rozhodčí: Škrobák – Gabriel, Zmeškal Vyloučení: 5:9 Využití: 2:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 90

TJ HC Řisuty: Stahl – Kučera J., Libovický, Chládek, Potěchin, Dostál, Šíma – Vyskočil, Kos „C“, Krpata „A“ – Urbanec, Patyk, Rod „A“ – Kalla, Hampl, Fortelka – Kučera M., Řepka
HC Baník Sokolov: Hruška P. – Vodička, Tomeček, Rulík, Michálek, Přindiš „A“, Šik „A“ – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, Hotěk, Hruška D., Švec, Vrána, Rohan „C“

12.11. v 18:58 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák