HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Po bojovném výkonu prohra s Mostem

Po bojovném výkonu prohra s Mostem

Třikrát vedli, i přesto ale Buldoci nedokázali odplatit Mosteckým Lvům prohru z úvodu sezóny. Nepředvedli sice vůbec špatný výkon, na druhý tým skupiny to ale nestačilo.

TJ HC Řisuty – MOSTEČTÍ LVI 6:7 (2:1, 2:5, 2:1)
Branky a nahrávky
: 15. Kos (Kučera M., Kučera J.), 19. Patyk (Fortelka, Rod), 25. Fortelka (Rod, Patyk), 28. Kalla (Vyskočil, Patyk), 43. Kos (Řepka, Kučera M.), 54. Patyk (Fortelka, Rod) – 11. Polák (Kuncl, Přeučil T.), 24. Mála (Kýhos, Kuncl), 25. Čmolík (Havlůj, Urbánek), 31. Mical (Šmolka, Fučík), 35. Kýhos (Přeučil T., Mála), 37. Bakrlík (Smolka, Kunrt), 44. Smolka (Mical, Bakrlík) Rozhodčí: Jílek – Horažďovský, Štěpánek Vyloučení: 1:4 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 72

TJ HC Řisuty: Ilašenko (od 41. Stahl) – Kolářík, Kučera J., Šíma, Libovický, Potěchin, Chládek, Rudovský, Dostál – Krpata „A“, Kos „C“, Kučera M. – Rod „A“, Patyk, Fortelka – Vyskočil, Hampl, Kalla – Řepka, Náprstek
MOSTEČTÍ LVI : Hanuljak – Polák, Urbánek, Sklenička, Kunrt „A“, Havlůj „C“, Kuncl, Fučík – Přeučil T. „A“, Kýhos, Mical, Bakrlík, Beran, Mála, Čmolík, Smolka, Nedrda

V úvodních minutách hráli s pukem na svých hokejkách převážně hosté. Ale i Buldoci se dostali k několika střelám, Hanuljak byl ale zatím dobře připraven. Na konci 10. minuty utkání bylo jako jediný hráč Řisut v zápasu vyloučen Michal Fortelka a Lvi ze své jediné přesilové hry dali svůj první gól. Miroslav Polák vypálil od modré čáry a prostřelil Ilašenka – 0:1. O dvě minuty později byl vyloučen hostující hráč a do první gólovky Buldoků se dostal Ondřej Krpata. Ten střílel po vyražené střele Matěje Kosa, zamířil ale jen do ochranné sítě. Řisuty se nevzdaly a útočily dál. To se jim vyplatilo, Michal Kučera totiž potáhl kotouč po pravé straně a posunul ho na Matěje KOSA, který si najel před brankáře a zakončil mezi jeho betony – 1:1! Ještě do konce první třetiny už Buldoci vedli! Po střele jednoho z domácích útočníků vznikla poněkud nepřehledná situace u branky Hanuljaka. Puk byl na pár chvil schován někde pod brankářem hostů a do sítě jej poté doklepl Petr PATYK – 2:1!

Druhá část hry se už ale Řisutům příliš nevyvedla. Po necelých čtyřech minutách třetiny branku objel Vladimír Kýhos a posunul kotouč na Františka Málu a ten se z předbrankového prostoru nemýlil. Nerozhodný stav ale vydržel jen 46 sekund. Po skvělé akci domácího druhého útoku totiž Tomáš Rod přihrál na Michala FORTELKU, který dokázal přes několik bránících hráčů zakončit přesně – 3:2! S góly jakoby se roztrhl pytel a toto vedení vydrželo Buldokům pouhých devět vteřin. Jakub Čmolík totiž prostřelil Ilašenka – 3:3. Lvi se zanedlouho poté mohli dostat do vedení, Tomáš Přeučil totiž dostal přihrávku před téměř prázdnou branku, Ilašenko ale parádně zasáhl holí, a z následného protiútoku domácí skórovali. David Vyskočil našel před brankou úplně volného Jiřího KALLU, jehož úloha byla jednoduchá, jelikož musel puk dopravit do odkryté klece – 4:3! Vedení mohl zdvojnásobit o minutu později Pavel Řepka, ten ale po přihrávce domácího kapitána o malý kus minul levou tyčku hostující svatyně. Po přelomu poloviny zápasu bylo znovu srovnáno. Po odrazu z rohu puk nešťastně propadl Janu Ilašenkovi a toho využil dorážkou do prázdné Martin Mical – 4:4. Ve zbytku druhé periody ze Most prosadil ještě dvakrát. Vladimír Kýhos nejdříve zakončil přesně z blízkosti branky, František Bakrlík se naopak prosadil tvrdou střelou z pravého kruhu – 4:6.

Do poslední třetiny Řisuty vstoupily s Davidem Stahlem v brance, který nahradil Jana Ilašenka. A Buldoci se nevzdali a po dvou minutách se dostali na dostřel jedné branky. Po vyražené střele Michala Kučery se ke kotouči dostal Matěj KOS, ten zachoval chladnou hlavu a zakončil přesně pod břevno – 5:6! Domácí ale znovu propadli po vstřeleném gólu a inkasovali po sedmé. Pavel Smolka si narazil se spoluhráčem a následně vstřelil gól střelou o tyč – 5:7. V 52. minutě Potěchin na pravé straně našel Petra Patyka, ten ale z první netrefil branku. Právě Petr PATYK ale vykřesal naději pro Buldoky v čase 53:50. To dostal přihrávku před branku, ke které ale byl zády. To mu ale nevadilo, s pukem se totiž dokázal rychle otočit a zakončit přesně a snížit na rozdíl jedné branky – 6:7! Řisuty to poslední dvě minuty zkoušely s prázdnou brankou, to jim ale nevyšlo a tak s Mostem prohrály i ve druhém vzájemném střetnutí.

24.10. v 21:37 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák