HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 11.9., ZS Dvůr Králové

Proti Sokolovu pro další tři body

K třetímu utkání na domácí půdě v řadě odehrají svěřenci Martina Procházky od 17:00 proti Sokolovu. Proti tomu se jim nedaří, za posledních pět zápasů ho nedokázali porazit. Podaří se jim to nyní?

Z kabiny Řisut
Po dlouhodobých nemocích se vrátili do utkání dva hráči – Tomáš Libovický a Pavel Řepka. Vypadá to, že Libovický si za Řisuty připíše první start v soutěžním utkání. Pavel Řepka naposledy nastoupil 22. 9. v Mostu.

Představení soupeře
Sokolov vstoupil do nového ročníku druhé ligy solidně. Po sedmi odehraných zápasech má totiž na svém kontě tým ze západu Čech 18 bodů z 21 možných. I tak
se ale už kádr týmu během sezóny dočkal menší obměny. Tým opustili na měsíční hostování Ondřej Pajk a Vincent Keszi, který si vloni připsal i několik startů za Řisuty. Do týmu se naopak přidal Tomáš Vracovský, rovněž na jeden měsíc. Tento hráč letos už nastoupil proti Řisutům v dresu Klatov.
Bodování Baníku vedou dva hráči – Matěj Zadražil (7+3) a Lubomír Kovařík (6+4). Nejlepším asistentem týmu je Jakub Vrána (1+8), nejlepším střelcem už zmiňovaný Zadražil.

Forma týmů
Řisuty sice špatně začaly, v posledních zápasech se ale dostávají do formy. Před pěti zápasy ale dostaly prozatím poslední výprask. Na ledě Mosteckých lvů totiž prohrály poměrem 4:11. Poté ale přišla první výhra, na domácím ledě 3:0 proti Klatovům. Následovala sice porážka 2:3 v Děčíně, v posledních dvou zápasech ale Buldoci vyšli bodově naplno. Doma totiž zdolali Kobru 6:3 a před týdnem překvapivě Jablonec 5:2.

Sokolov měl vstup do soutěže stoprocentní, v posledním kole ale poprvé ztratil. Pojďme ale popořadě. Nejprve Baník přetlačil Mostecké lvy 6:5, poté přišly tři vysoké výhry za sebou. Západočeši postupně porazili Klatovy 4:0, Děčín 5:0 a na Kobře zvítězili 11:1. V posledním kole ale absolvovali první měření sil se skupinou střed a odešli poraženi. Na domácím ledě totiž Sokolov nestačil na Nymburk poměrem 2:6.

18.08. První příprava - Výsledek prvního přípravného utkání: TJ HC Řisuty - HK Lev Slaný 10:4 (4:0, 3:3, 3:1)

16.08. První příprava - První přípravné utkání odehrají v Řisuty v neděli, 18. 8., proti HK Lev Slaný. Začátek už ve 14:30

27.06. Připravná utkání 19/20 -
neděle 18.8. HK Lev Slaný - Řisuty 14:30