HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Druhý domácí zápas v řadě proti Jablonci

Ke druhému z řady tří domácích zápasů se v sobotu postaví hráči Řisut, kteří vyzvou Vlky z Jablonce nad Nisou. Vyzrají Buldoci na soupeře, se kterým dokázali v loňské sezóně zvítězit pouze jednou? To se dozvíme v sobotu, 6. 10., začátek je v 17:00 na Zimním stadionu ve Slaném.

Z kabiny Řisut
Řisuty vstoupí do zápasu s několika změnami. Po lehkém zranění se vrací Michal Šíma, jako náhradní obránce bude připraven také Vojtěch Novák. Nenastoupí Václav Veber. V brance bude znovu připraven David Stahl.

Představení soupeře
První zápas proti Jablonci v této sezóně bude zároveň prvním zápasem, kdy se Řisuty postaví proti soupeři ze skupiny Střed. V té se Vlci nachází na průběžně druhé pozici. Tým před sezónou opustili například Tomáš Brokeš, Vojtěch Havlas a Petr Pilař. Naopak tým naopak doplnila řada hráčů, včetně Dominika Havelky, který v uplynulé sezóně působil v dresu Řisut.
Nejlepším střelcem týmu je Kamil Bříška, který se trefil šestkrát a k tomu přidal dvě asistence. Nejlepším nahrávačem je Tomáš Mrkvička, který si připsal pět gólových nahrávek.

Forma týmů
Řisuty prvních pár zápasů nezvládly, pomalu se ale dostávají do formy. Minulou středu totiž porazily Klatovy 3:0, čímž si připsaly první tři body. Poté sice padly v Děčíně 2:3, tuto prohru ale dokázali Buldoci odčinit hned v dalším utkání. To totiž na vlastním ledě přehráli Kobru a zvítězili 6:3.

Jablonec nepůjde do tohoto střetnutí úplně v ideálním rozpoložení, v posledním zápase totiž prohrál na domácím ledě s Kolínem 2:4. To ale svěřence trenéra Vyskočila, který je mimochodem otcem řisutského Davida Vyskočila, rozhodně nepoloží. Předtím totiž hned třikrát za sebou vyhráli. Porazili totiž 7:1 Letňany, těsně 6:5 Dvůr Králové a v Trutnově vyhráli 4:2.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák