HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Odčinit prohru z Děčína proti Kobře

Odčinit prohru v Děčíně při domácím utkání s Kobrou Praha. S takovým cílem půjdou do středečního zápasu hráči Řisut, kteří v posledním kole prohráli 2:3. První zápas z řady tří v domácím prostředí proti Kobře Praha začíná dnes, 3. 10. v 18:00.

Představení soupeře
Kobra do letošní soutěže, oproti předchozím let, nevstoupila vůbec dobře. Po pěti utkáních mají pět bodů poté, co třikrát prohrála, jednou zvítězila v základní hrací době a jednou triumfovala v nájezdech. Obě výhry Pražanů navíc přišly v prvních dvou zápasech.
V tabulce bodování vede Dominik Šteiner, který je také zároveň nejlepším asistentem s pěti nahrávkami, ke kterým přidal tři góly. Nejlepším střelcem týmu je David Kellner se čtyřmi zásahy. Branku Kobry v dosavadním průběhu soutěže hájili dva brankáři, David Novák (163 minut, 16 inkasovaných branek) a Václav Mouček (141 min., 15 ink.).

Forma týmů
Buldoci nevstoupili do soutěže ideálně a třikrát vřadě prohráli. Nejdříve podlehly Sokolovu 3:7, Bílině 4:8 a MOSTECKÝM LVŮM 4:11. Poté ale Řisuty zabraly a po povedeném výkonu si připsaly tři body. Na domácím ledě přehrály Klatovy poměrem 3:0. V posledním zápase sice vedly 2:0, nakonec ale prohrály s Děčínem 2:3 a jsou tak na chvostu tabulky.

Na úvod ligy Kobra porazila Bílinu 7:5 a poté zvítězila v Mostě 5:4 po samostatných nájezdech. Následovala ale tři nezvládnutá utkání. Tým z pražské části Braník prohrál doma s Klatovy 2:4, v Děčíně 4:7 a v posledním kole schytal debakl na domácím ledě od Sokolova, který zvítězil poměrem 11:1. Díky pěti získaným bodům Kobře patří pátá příčka v tabulce.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák