HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 11.9., ZS Dvůr Králové

Odčinit prohru z Děčína proti Kobře

Odčinit prohru v Děčíně při domácím utkání s Kobrou Praha. S takovým cílem půjdou do středečního zápasu hráči Řisut, kteří v posledním kole prohráli 2:3. První zápas z řady tří v domácím prostředí proti Kobře Praha začíná dnes, 3. 10. v 18:00.

Představení soupeře
Kobra do letošní soutěže, oproti předchozím let, nevstoupila vůbec dobře. Po pěti utkáních mají pět bodů poté, co třikrát prohrála, jednou zvítězila v základní hrací době a jednou triumfovala v nájezdech. Obě výhry Pražanů navíc přišly v prvních dvou zápasech.
V tabulce bodování vede Dominik Šteiner, který je také zároveň nejlepším asistentem s pěti nahrávkami, ke kterým přidal tři góly. Nejlepším střelcem týmu je David Kellner se čtyřmi zásahy. Branku Kobry v dosavadním průběhu soutěže hájili dva brankáři, David Novák (163 minut, 16 inkasovaných branek) a Václav Mouček (141 min., 15 ink.).

Forma týmů
Buldoci nevstoupili do soutěže ideálně a třikrát vřadě prohráli. Nejdříve podlehly Sokolovu 3:7, Bílině 4:8 a MOSTECKÝM LVŮM 4:11. Poté ale Řisuty zabraly a po povedeném výkonu si připsaly tři body. Na domácím ledě přehrály Klatovy poměrem 3:0. V posledním zápase sice vedly 2:0, nakonec ale prohrály s Děčínem 2:3 a jsou tak na chvostu tabulky.

Na úvod ligy Kobra porazila Bílinu 7:5 a poté zvítězila v Mostě 5:4 po samostatných nájezdech. Následovala ale tři nezvládnutá utkání. Tým z pražské části Braník prohrál doma s Klatovy 2:4, v Děčíně 4:7 a v posledním kole schytal debakl na domácím ledě od Sokolova, který zvítězil poměrem 11:1. Díky pěti získaným bodům Kobře patří pátá příčka v tabulce.

27.06. Připravná utkání 19/20 -
neděle 18.8. China Golden Dragon - Řisuty 14:30
středa 21.8. Řisuty - Draci Bílina 19:00
pátek 23.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
pátek 30.8. Řisuty - Kobra Praha 19:00
čtvrtek 5.9. Draci Bílina - Řisuty 18:00

28.04. Oznámení - S lítostí oznamujeme, že nás dne 27. 4. 2019 navždy opustil MUDr. Pavel HOROVIČ, klubový doktor TJ HC Řisuty. Čest jeho památce.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák