TJ HC Řisuty VS. HC Vrchlabí

Odčinit prohru z Děčína proti Kobře

Odčinit prohru v Děčíně při domácím utkání s Kobrou Praha. S takovým cílem půjdou do středečního zápasu hráči Řisut, kteří v posledním kole prohráli 2:3. První zápas z řady tří v domácím prostředí proti Kobře Praha začíná dnes, 3. 10. v 18:00.

Představení soupeře
Kobra do letošní soutěže, oproti předchozím let, nevstoupila vůbec dobře. Po pěti utkáních mají pět bodů poté, co třikrát prohrála, jednou zvítězila v základní hrací době a jednou triumfovala v nájezdech. Obě výhry Pražanů navíc přišly v prvních dvou zápasech.
V tabulce bodování vede Dominik Šteiner, který je také zároveň nejlepším asistentem s pěti nahrávkami, ke kterým přidal tři góly. Nejlepším střelcem týmu je David Kellner se čtyřmi zásahy. Branku Kobry v dosavadním průběhu soutěže hájili dva brankáři, David Novák (163 minut, 16 inkasovaných branek) a Václav Mouček (141 min., 15 ink.).

Forma týmů
Buldoci nevstoupili do soutěže ideálně a třikrát vřadě prohráli. Nejdříve podlehly Sokolovu 3:7, Bílině 4:8 a MOSTECKÝM LVŮM 4:11. Poté ale Řisuty zabraly a po povedeném výkonu si připsaly tři body. Na domácím ledě přehrály Klatovy poměrem 3:0. V posledním zápase sice vedly 2:0, nakonec ale prohrály s Děčínem 2:3 a jsou tak na chvostu tabulky.

Na úvod ligy Kobra porazila Bílinu 7:5 a poté zvítězila v Mostě 5:4 po samostatných nájezdech. Následovala ale tři nezvládnutá utkání. Tým z pražské části Braník prohrál doma s Klatovy 2:4, v Děčíně 4:7 a v posledním kole schytal debakl na domácím ledě od Sokolova, který zvítězil poměrem 11:1. Díky pěti získaným bodům Kobře patří pátá příčka v tabulce.

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák