IHC Králové Písek VS. TJ HC Řisuty
16. KOLO // 18:00 25.11., ZS Písek

Odčinit prohru z Děčína proti Kobře

Odčinit prohru v Děčíně při domácím utkání s Kobrou Praha. S takovým cílem půjdou do středečního zápasu hráči Řisut, kteří v posledním kole prohráli 2:3. První zápas z řady tří v domácím prostředí proti Kobře Praha začíná dnes, 3. 10. v 18:00.

Představení soupeře
Kobra do letošní soutěže, oproti předchozím let, nevstoupila vůbec dobře. Po pěti utkáních mají pět bodů poté, co třikrát prohrála, jednou zvítězila v základní hrací době a jednou triumfovala v nájezdech. Obě výhry Pražanů navíc přišly v prvních dvou zápasech.
V tabulce bodování vede Dominik Šteiner, který je také zároveň nejlepším asistentem s pěti nahrávkami, ke kterým přidal tři góly. Nejlepším střelcem týmu je David Kellner se čtyřmi zásahy. Branku Kobry v dosavadním průběhu soutěže hájili dva brankáři, David Novák (163 minut, 16 inkasovaných branek) a Václav Mouček (141 min., 15 ink.).

Forma týmů
Buldoci nevstoupili do soutěže ideálně a třikrát vřadě prohráli. Nejdříve podlehly Sokolovu 3:7, Bílině 4:8 a MOSTECKÝM LVŮM 4:11. Poté ale Řisuty zabraly a po povedeném výkonu si připsaly tři body. Na domácím ledě přehrály Klatovy poměrem 3:0. V posledním zápase sice vedly 2:0, nakonec ale prohrály s Děčínem 2:3 a jsou tak na chvostu tabulky.

Na úvod ligy Kobra porazila Bílinu 7:5 a poté zvítězila v Mostě 5:4 po samostatných nájezdech. Následovala ale tři nezvládnutá utkání. Tým z pražské části Braník prohrál doma s Klatovy 2:4, v Děčíně 4:7 a v posledním kole schytal debakl na domácím ledě od Sokolova, který zvítězil poměrem 11:1. Díky pěti získaným bodům Kobře patří pátá příčka v tabulce.

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák