HC Stadion Cheb VS. TJ HC Řisuty
18. KOLO // 18:00 2.12., ZS Cheb

K dalšímu utkání Řisuty míří do Děčína

K pátému utkání letošního ročníku druhé ligy míří hokejisté Řisut do Děčína, kde se utkají s místním HC. Do zápasu jdou po první výhře v sezóně, jestli se jim to povede se dozvíme v sobotu ve večerních hodinách, utkání začíná v 18:00.

Z kabiny Řisut
Oproti poslednímu zápasu jsou v týmu lehké změny. Místo Jiřího Kally nastoupí David Vyskočil a v brance nastoupí Jan Ilašenko. Poté také došlo k upravením útočných formací, například do prvního útoku se dostal Milan Piovarči.

Představení soupeře
V minulé sezóně Děčín překvapil a od prvních kol se řadil do nejlepších celků skupiny. Hrál dobrý hokej, který přinášel výsledky. Letos se už ale severočechům tolik nedaří. Po čtyřech odehraných zápasech mají Medvědi na svém kontě, stejně jako Řisuty, tři body. Po minulé sezóně ukončila sezónu opora Děčína, Jaroslav Hašek.
Nejvíce bodů v týmu nasbíral Roman Navarra, kmenový hráč Ústí nad Labem, který v uplynulém ročníku Chance ligy nastoupil k 33 zápasům. Letos si zatím připsal dva góly a čtyři asistence. Na druhém místě v bodování Děčína jsou dva hráči, Daniel Volráb a Pavel Kordule. Oba mají na svém kontě jednu branku a tři gólové přihrávky.

Forma týmů
Řisuty nevstoupily do sezóny ideálně a třikrát vřadě prohrály, přičemž inkasovaly hned 26 branek. Nejdříve podlehly Sokolovu 3:7, Bílině 4:8 a MOSTECKÝM LVŮM 4:11. V posledním kole ale zabraly a po povedeném výkonu si připsaly tři body. Na domácím ledě přehrály Klatovy poměrem 3:0.

Děčín, jak již bylo zmíněno, také nevstoupil do soutěžních zápasů ideálně. Nejprve prohrál doma s nováčkem soutěže, s týmem MOSTEČTÍ LVI prohrál 4:9. Následoval výjezd do Klatov, který také neskončil dobře po prohře 2:4. Poté ale přijela na sever Čech Kobra Praha, která na Medvědy nestačila, severočeši zvítězili 7:4. V posledním utkání Děčín jel na půdu vedoucího týmu tabulky do Sokolova, kde prohrál 0:5.

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák