HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
11. KOLO // 17:30 20.10., ZS Bílina

Oto Rudovský: Dali jsme do toho 120%

K prvnímu zápasu sezóny zajížděli hokejisté Řisut do Sokolova, kde se utkali s místním Baníkem. Proti silnému soupeři dvě třetiny drželi krok, v poslední třetině ale soupeř rozhodl. Jedním ze střelců Řisut byl Oto Rudovský, kterému jsme se položili na pár otázek.

V Sokolově jste prohráli 3:7, jak hodnotíš ten zápas?
Sokolov je silý soupeř, který má v kádru jak zkušené hráče, tak i ty mladé, pohyblivé, takže to byl náročný zápas. S klukama jsme do toho dali 120%, proto jsme taky hráli první dvě třetiny vyrovnaně.

Se silnějším soupeřem jste do poslední třetiny drželi krok, co potom ten zápas zlomilo?
Jak jsem říkal, za každou cenu jsme se chtěli o ty body porvat, ale bohužel jsme v poslední třetině polevili. Sokolov toho využil a dal nám rychlé góly, což nás položilo.

Ty si vstřelil svůj první gól v Řisutech, jak bys ho popsal?
Sokolov vedl 2:1 a hráli jsme přesilovku. Stál jsem tam, kde jsem měl a dostal jsem výbornou nahrávku od Tomáše Roda mezi kruhy a to byla moje šance, kterou jsem proměnil.

Co musíte do příštího zápasu zlepšit?
Určitě bychom měli zlepšit zakončení. V Sokolově jsme měli hodně šancí, které jsme neproměnili. To nás stálo body.

V příštím zápase hrajete doma s Bílinou, kterou jste v přípravě dokázali dvakrát porazit. Jak se na ní budete připravovat?
Ikdyž jsme Bílinu dvakrát porazili, tak je nesmíme podcenit. Chceme být na špičce tabulky, takže budeme chtit výhru za tři body. Do zápasu máme ještě pár tréninků, takže zapracujeme na chybách a vlítnem na ně!

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák