HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 11.9., ZS Dvůr Králové

Představení soupeře: Sokolov

Představení soupeře: Sokolov

Baník před dvěma lety sportovní cestou sestoupil ze třetí nejvyšší soutěže poté, co v základní části získal pouhých 20 bodů a poté neuspěl v baráži. Poté ale odkoupil licenci od Klášterce nad Ohří a v následující sezóně se pohyboval na špici tabulky a nakonec svou skupinu o devět bodů vyhrál.

Do následného playoff tedy Sokolov šel jako jeden z favoritů na postup do kvalifikace o WSM ligu, sny o postupu ale vyhasly už ve čtvrtfinále. Poté, co v osmifinále Baník vyřadil Dvůr Králové narazil na Moravské Budějovice, které se ukázaly jako konečná stanice západočechů. Ti sice vyhráli první zápas, poté prohráli třikrát vřadě. Nutno ale podotknout, že poslední dvě prohry byly až v prodloužení.

Před sezónou tým posílila řada nových hráčů. Pro příklad třeba Martin Čurda z Kobry Praha a z Karlových Varů Jan Tomeček a Marek Švec. Z Kladna poté přišel Vincent Keszi, který v minulé sezóně nastoupil ke 12 zápasům v dresu Řisut. Naopak tým opustili Ondřej Kuchař, Martin Weinhold, Tomáš Harkabus či Václav Rezek. Změna nastala také na lavičce, kde skončil Michal Jäger, kterého nahradil Karel Mlejnek.

Bilance HC Baník Sokolov v přípravě: 5 – 1 – 0 – 3

V přípravném období Sokolov změřil síly s řadou soupeřů, včetně jednoho německého. Navíc hned pět z devíti přátelských zápasů bylo odehráno proti týmům, která působí v českých vyšších soutěžích. Proti těmto týmům si Baník nevedl špatně, třikrát vyhrál, prohrál s prvoligovým Ústím nad Labem a také s staronově extraligovou Energií Karlovy Vary. Mimo to porazil v prodloužení německý Landshut, dvakrát zvítězil nad Kadaní, prohrál a vyhrál s Klatovy a porazil Most.

12.09. v 07:00 |

Aktuality

18.08. První příprava - Výsledek prvního přípravného utkání: TJ HC Řisuty - HK Lev Slaný 10:4 (4:0, 3:3, 3:1)

16.08. První příprava - První přípravné utkání odehrají v Řisuty v neděli, 18. 8., proti HK Lev Slaný. Začátek už ve 14:30

27.06. Připravná utkání 19/20 -
neděle 18.8. HK Lev Slaný - Řisuty 14:30
středa 21.8. Řisuty - Draci Bílina 19:00
pátek 23.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
pátek 30.8. Řisuty - Kobra Praha 19:00
čtvrtek 5.9. Draci Bílina - Řisuty 18:00

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák