HC Rodos Dvůr Králové VS. TJ HC Řisuty
34. KOLO // 17:00 26.1., ZS Dvůr Králové n.L.

V generálce drtivá výhra

K poslednímu zápasu přípravy zajížděli hokejisté Řisut na půdu Bíliny. Soupeře k ničemu nepustili, udrželi čisté konto a k tomu vsítili hned sedm branek. Dva góly dal Josef Urbanec, zbylých pět gólů si rozdělilo pět různých střelců.

HC Draci Bílina – TJ HC Řisuty 0:7 (0:3, 0:2, 0:2)
: 7. Piovarči (Náprstek, Hampl), 18. Urbanec (Kos, Rod), 20. Hampl (Šíma, Piovarči), 28. Náprstek (Šíma, Hampl), 40. Kos (Urbanec, Rod), 48. Kučera M. (Libovický), 59. Urbanec (Rod, Kos)

HC Draci Bílina: Siniakin – Novák, Jungvirth, Voloshin, Remněv, Petržílka, Delmarche, Cikánek, Vošta – Brzek, Procházka, Urban – Komínek, Baránek, Egor – Jirkovský, Kobes, Leitner – Šmejc, Mašek, Kolíček – Kuluris
TJ HC Řisuty:Stahl – Kolářík, Rudovský, Potěchin, Novák, Šíma, Chládek, Libovický, Kučera J. – Rod, Kos ©, Urbanec – Krpata, Patyk, Kalla – Piovarči, Hampl, Náprstek – Řepka, Kučera M.

21.01. Nová posila - Vedení klubu reaguje na odchody útočníků angažováním Vincenta KESZIHO. Mladý útočník v aktuální sezóně nastupoval za Sokolov a Bílinu, ve 26 zápasech si připsal 19 bodů. Vítej v týmu!

17.01. Hampl odchází do Kralup - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

18.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák