TJ HC Řisuty VS. HC Draci Bílina

V úterý znovu na hokej

Poslední přípravné utkání na domácím ledě odehrají hokejisté Řisut již v úterý v 19:00. Soupeřem jim bude pražská Kobra, s kterou svůj první zápas v přípravě prohráli.

Tým pod vedením Miloslava Šeby má za sebou už pět přípravných zápasů, včetně s toho s Řisuty je další dva čekají. Už na začátku srpna se Kobra utkala se svým pražským sokem z Letňan a podlehla jim 5:6. Následovalo střetnutí se soupeřem ze skupiny Jih. Do Prahy přijel HC Tábor, který sice vstřelil šest branek, na výhru to ale nestačilo, Kobra zvítězila 7:6 po prodloužení díky gólu Šťastného ze 62. minuty. Odvetu s Letci si Kobra odbyla 17. 8., v Letňanech již zápas zvládla a porazila Letňany 7:4. Tři dny po vítězství nad Řisuty (4:2) přijela na Braník prvoligová Slavia! Domácí dlouho hráli vyrovnanou partii, po druhé třetině bylo skóre nerozhodné, Slavia ale nakonec porazila Kobru 6:2.

Řisuty se s Kobrou utkávají již dlouhou dobu. Od sezóny 2014/15 je pomyslná série vzájemných zápasů nakloněná na stranu Pražanů. Týmy se utkaly ve 14 zápasech, z toho 7 vyšlo vítězně pro Kobru, 4 pro Řisuty. Zbylé tři zápasy vyhráli Bulodci v prodloužení či po nájezdech. Poslední zápas se odehrál 21. srpna, kdy Řisuty zajížděly na půdu Kobry. Na první zápas sezóny nepodaly špatný výkon, rozehrané Kobře ale podlehly 2:4.

Další vzájemný zápas začíná v úterý, 4. 9. 2018 v 19:00 na zimním stadionu ve Slaném, všichni jste zváni!

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 17:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák