V úterý znovu na hokej

Poslední přípravné utkání na domácím ledě odehrají hokejisté Řisut již v úterý v 19:00. Soupeřem jim bude pražská Kobra, s kterou svůj první zápas v přípravě prohráli.

Tým pod vedením Miloslava Šeby má za sebou už pět přípravných zápasů, včetně s toho s Řisuty je další dva čekají. Už na začátku srpna se Kobra utkala se svým pražským sokem z Letňan a podlehla jim 5:6. Následovalo střetnutí se soupeřem ze skupiny Jih. Do Prahy přijel HC Tábor, který sice vstřelil šest branek, na výhru to ale nestačilo, Kobra zvítězila 7:6 po prodloužení díky gólu Šťastného ze 62. minuty. Odvetu s Letci si Kobra odbyla 17. 8., v Letňanech již zápas zvládla a porazila Letňany 7:4. Tři dny po vítězství nad Řisuty (4:2) přijela na Braník prvoligová Slavia! Domácí dlouho hráli vyrovnanou partii, po druhé třetině bylo skóre nerozhodné, Slavia ale nakonec porazila Kobru 6:2.

Řisuty se s Kobrou utkávají již dlouhou dobu. Od sezóny 2014/15 je pomyslná série vzájemných zápasů nakloněná na stranu Pražanů. Týmy se utkaly ve 14 zápasech, z toho 7 vyšlo vítězně pro Kobru, 4 pro Řisuty. Zbylé tři zápasy vyhráli Bulodci v prodloužení či po nájezdech. Poslední zápas se odehrál 21. srpna, kdy Řisuty zajížděly na půdu Kobry. Na první zápas sezóny nepodaly špatný výkon, rozehrané Kobře ale podlehly 2:4.

Další vzájemný zápas začíná v úterý, 4. 9. 2018 v 19:00 na zimním stadionu ve Slaném, všichni jste zváni!

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák