IHC Králové Písek VS. TJ HC Řisuty
16. KOLO // 18:00 25.11., ZS Písek

V úterý znovu na hokej

Poslední přípravné utkání na domácím ledě odehrají hokejisté Řisut již v úterý v 19:00. Soupeřem jim bude pražská Kobra, s kterou svůj první zápas v přípravě prohráli.

Tým pod vedením Miloslava Šeby má za sebou už pět přípravných zápasů, včetně s toho s Řisuty je další dva čekají. Už na začátku srpna se Kobra utkala se svým pražským sokem z Letňan a podlehla jim 5:6. Následovalo střetnutí se soupeřem ze skupiny Jih. Do Prahy přijel HC Tábor, který sice vstřelil šest branek, na výhru to ale nestačilo, Kobra zvítězila 7:6 po prodloužení díky gólu Šťastného ze 62. minuty. Odvetu s Letci si Kobra odbyla 17. 8., v Letňanech již zápas zvládla a porazila Letňany 7:4. Tři dny po vítězství nad Řisuty (4:2) přijela na Braník prvoligová Slavia! Domácí dlouho hráli vyrovnanou partii, po druhé třetině bylo skóre nerozhodné, Slavia ale nakonec porazila Kobru 6:2.

Řisuty se s Kobrou utkávají již dlouhou dobu. Od sezóny 2014/15 je pomyslná série vzájemných zápasů nakloněná na stranu Pražanů. Týmy se utkaly ve 14 zápasech, z toho 7 vyšlo vítězně pro Kobru, 4 pro Řisuty. Zbylé tři zápasy vyhráli Bulodci v prodloužení či po nájezdech. Poslední zápas se odehrál 21. srpna, kdy Řisuty zajížděly na půdu Kobry. Na první zápas sezóny nepodaly špatný výkon, rozehrané Kobře ale podlehly 2:4.

Další vzájemný zápas začíná v úterý, 4. 9. 2018 v 19:00 na zimním stadionu ve Slaném, všichni jste zváni!

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák