HC Rodos Dvůr Králové VS. TJ HC Řisuty
34. KOLO // 17:00 26.1., ZS Dvůr Králové n.L.

Josef Urbanec novou posilou!

Nejnovější posilou týmu Řisut je 33letý zkušený útočník strávil celou svou kariéru , kromě jedné sezóny, ve třetí nejvyšší soutěži ČR. Ve 2. lize postupně prošel týmy Teplic, Milevska, Písku, znovu Milevska a Písku a v minulé sezóně si zahrál také za Tábor.

Ve druhé lize odehrál 337 zápasů a nasbíral celkem 248 bodů (v základní části). Urbanec se vrací do okolí Prahy poprvé od sezóny 2001/02, kdy působil v juniorce PZ Kladno. „Nejsem nejmladší a chtěl jsem si ještě zkusit život v Praze. Řisuty mi vycházely z mých variant nejlépe. Za ty léta jsem se proti nim nahrál dost, takže jsem věděl, do čeho jdu,“ poznamenal Urbanec.

Příchodu zkušeného forwarda pomohl také Tomáš Rod, který v Řisutech působí od zimy. „Jasně, Roďas (Tomáš Rod, pozn. red.) v tom sehrál svou roli. Známe se už nějaký ten rok z Písku a trošku mi o tom povyprávěl. Dal mi číslo na manažera, s tím jsem se sešel a domluvili jsme se,“ řekl.

Svůj první zápas odehrál již včera na půdě Letňan, předtím absolvoval s týmem pouze čtvrteční tréninkovou jednotku. „Nebylo to úplně ono. S klukama jsem měl jen jeden trénink a ani předtím jsem toho moc nenatrénoval. Do začátku soutěže jsou ale ještě nějaké dva týdny, tak doufám, že to bude už jenom lepší,“ dodal Urbanec.

Nová posila se s největší pravděpodobností představí poprvé v domácím zápase jako hráč Řisut v úterý, kdy Buldoci v 19:00 přivítají Kobru Praha.

21.01. Nová posila - Vedení klubu reaguje na odchody útočníků angažováním Vincenta KESZIHO. Mladý útočník v aktuální sezóně nastupoval za Sokolov a Bílinu, ve 26 zápasech si připsal 19 bodů. Vítej v týmu!

17.01. Hampl odchází do Kralup - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

18.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák