TJ HC Řisuty VS. HC Draci Bílina

Josef Urbanec novou posilou!

Nejnovější posilou týmu Řisut je 33letý zkušený útočník strávil celou svou kariéru , kromě jedné sezóny, ve třetí nejvyšší soutěži ČR. Ve 2. lize postupně prošel týmy Teplic, Milevska, Písku, znovu Milevska a Písku a v minulé sezóně si zahrál také za Tábor.

Ve druhé lize odehrál 337 zápasů a nasbíral celkem 248 bodů (v základní části). Urbanec se vrací do okolí Prahy poprvé od sezóny 2001/02, kdy působil v juniorce PZ Kladno. „Nejsem nejmladší a chtěl jsem si ještě zkusit život v Praze. Řisuty mi vycházely z mých variant nejlépe. Za ty léta jsem se proti nim nahrál dost, takže jsem věděl, do čeho jdu,“ poznamenal Urbanec.

Příchodu zkušeného forwarda pomohl také Tomáš Rod, který v Řisutech působí od zimy. „Jasně, Roďas (Tomáš Rod, pozn. red.) v tom sehrál svou roli. Známe se už nějaký ten rok z Písku a trošku mi o tom povyprávěl. Dal mi číslo na manažera, s tím jsem se sešel a domluvili jsme se,“ řekl.

Svůj první zápas odehrál již včera na půdě Letňan, předtím absolvoval s týmem pouze čtvrteční tréninkovou jednotku. „Nebylo to úplně ono. S klukama jsem měl jen jeden trénink a ani předtím jsem toho moc nenatrénoval. Do začátku soutěže jsou ale ještě nějaké dva týdny, tak doufám, že to bude už jenom lepší,“ dodal Urbanec.

Nová posila se s největší pravděpodobností představí poprvé v domácím zápase jako hráč Řisut v úterý, kdy Buldoci v 19:00 přivítají Kobru Praha.

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 17:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák