HC Rodos Dvůr Králové VS. TJ HC Řisuty
34. KOLO // 17:00 26.1., ZS Dvůr Králové n.L.

Po týdnu znovu proti Letcům

Pouze před týdnem se odehrál poslední zápas mezi Letci a Řisuty a dnes se hraje znovu. Po výhře Pražanů na slánském ledě se dnes tito dva soupeři utkají na ledě Letců. Utkání začíná už v 17:00.

V loňské nováčkovské sezóně se Letňany praly o play-off, nakonec ale skončily pouze na deváté příčce, tři body od osmého Dvora Králové, který obsadil poslední postupovou příčku. V uplynulé sezóně se oba týmy utkaly čtyřikrát, dvakrát zvítězil pražský tým a dvakrát Řisuty. První střetnutí v sezóně se odehrálo na ledě Letňan, které Řisuty zaskočily a zvítězily vysoko, 10:4. Následovala další výhra na domácím ledě, tentokrát v poměru 3:2. Zbývající dva zápasy, odehrané ve Slaném, vyšly lépe pro Buldoky. Ti postupně vyhráli 3:2 a 8:2.

V přípravném období Letňany odehrály zatím šest utkání. Vyhrály ale pouze dva. Nejprve porazily na Braníku místní Kobru 6:5, poté ale přišly tři porážky. V Písku 2:9, 4:7 doma s Kobrou a 5:6 v Nymburku. Poté Letci zvítězili na ledě ve Slaném proti Buldokům 5:4, poté ale prohráli 2:5 v Kolíně.

21.01. Nová posila - Vedení klubu reaguje na odchody útočníků angažováním Vincenta KESZIHO. Mladý útočník v aktuální sezóně nastupoval za Sokolov a Bílinu, ve 26 zápasech si připsal 19 bodů. Vítej v týmu!

17.01. Hampl odchází do Kralup - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

18.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák