Po týdnu znovu proti Letcům

Pouze před týdnem se odehrál poslední zápas mezi Letci a Řisuty a dnes se hraje znovu. Po výhře Pražanů na slánském ledě se dnes tito dva soupeři utkají na ledě Letců. Utkání začíná už v 17:00.

V loňské nováčkovské sezóně se Letňany praly o play-off, nakonec ale skončily pouze na deváté příčce, tři body od osmého Dvora Králové, který obsadil poslední postupovou příčku. V uplynulé sezóně se oba týmy utkaly čtyřikrát, dvakrát zvítězil pražský tým a dvakrát Řisuty. První střetnutí v sezóně se odehrálo na ledě Letňan, které Řisuty zaskočily a zvítězily vysoko, 10:4. Následovala další výhra na domácím ledě, tentokrát v poměru 3:2. Zbývající dva zápasy, odehrané ve Slaném, vyšly lépe pro Buldoky. Ti postupně vyhráli 3:2 a 8:2.

V přípravném období Letňany odehrály zatím šest utkání. Vyhrály ale pouze dva. Nejprve porazily na Braníku místní Kobru 6:5, poté ale přišly tři porážky. V Písku 2:9, 4:7 doma s Kobrou a 5:6 v Nymburku. Poté Letci zvítězili na ledě ve Slaném proti Buldokům 5:4, poté ale prohráli 2:5 v Kolíně.

28.04. Oznámení - S lítostí oznamujeme, že nás dne 27. 4. 2019 navždy opustil MUDr. Pavel HOROVIČ, klubový doktor TJ HC Řisuty. Čest jeho památce.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák