IHC Králové Písek VS. TJ HC Řisuty
16. KOLO // 18:00 25.11., ZS Písek

Po týdnu znovu proti Letcům

Po týdnu znovu proti Letcům

Pouze před týdnem se odehrál poslední zápas mezi Letci a Řisuty a dnes se hraje znovu. Po výhře Pražanů na slánském ledě se dnes tito dva soupeři utkají na ledě Letců. Utkání začíná už v 17:00.

V loňské nováčkovské sezóně se Letňany praly o play-off, nakonec ale skončily pouze na deváté příčce, tři body od osmého Dvora Králové, který obsadil poslední postupovou příčku. V uplynulé sezóně se oba týmy utkaly čtyřikrát, dvakrát zvítězil pražský tým a dvakrát Řisuty. První střetnutí v sezóně se odehrálo na ledě Letňan, které Řisuty zaskočily a zvítězily vysoko, 10:4. Následovala další výhra na domácím ledě, tentokrát v poměru 3:2. Zbývající dva zápasy, odehrané ve Slaném, vyšly lépe pro Buldoky. Ti postupně vyhráli 3:2 a 8:2.

V přípravném období Letňany odehrály zatím šest utkání. Vyhrály ale pouze dva. Nejprve porazily na Braníku místní Kobru 6:5, poté ale přišly tři porážky. V Písku 2:9, 4:7 doma s Kobrou a 5:6 v Nymburku. Poté Letci zvítězili na ledě ve Slaném proti Buldokům 5:4, poté ale prohráli 2:5 v Kolíně.

31.08. v 10:00 |

Aktuality

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák