TJ HC Řisuty VS. HC Draci Bílina

Připíšou si Řisuty svou první výhru v přípravě?

Ve svém třetím zápase v přípravném období se Řisuty utkají s Bílinou. Ta letos odehrála dvě přípravné utkání a obě prohrála, stejně jako její dnešní soupeř. Zápas začíná na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Draci v uplynulé sezóně skončili na sedmé příčce po základní části, 5 bodů před Buldoky. V následném playoff jim stopku vystavil Jablonec, který podle očekávání zvítězil 3:1 na zápasy.

Ve vzájemných zápasech jednou zvítězily Řisuty a tři výhry si připsala Bílina. Nejprve ve třetím kole na domácím ledě Řisuty podlehly svému soupeři 2:4. Ani na ledě Bíliny poté Buldoci nedokázali zvítězit, znovu prohráli, tentokrát 4:6. Druhý domácí zápas jim ale vyšel, zvítězili vysoko 7:2. Poslední zápas na severu Čech ale skončil lépe pro Draky, kteří zvítězili 5:1.

Ještě před začátkem přípravy musela Bílina řešit velké problémy, do nováčka druhé ligy, týmu MOSTEČTÍ LVI totiž odešlo hned několik opor, v čele s Böhmem, Kýhosem či Málou. Do Mostu se přesunul také bývalý hráč Řisut, Dominik Chabr.

V dosavadních dvou přípravných zápasech Bílina ještě nezvítězila, když doma prohrála právě s Mostem 5:8 a z Děčínem poté odjela s těsnou prohrou 4:5.

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 17:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák