Připíšou si Řisuty svou první výhru v přípravě?

Ve svém třetím zápase v přípravném období se Řisuty utkají s Bílinou. Ta letos odehrála dvě přípravné utkání a obě prohrála, stejně jako její dnešní soupeř. Zápas začíná na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Draci v uplynulé sezóně skončili na sedmé příčce po základní části, 5 bodů před Buldoky. V následném playoff jim stopku vystavil Jablonec, který podle očekávání zvítězil 3:1 na zápasy.

Ve vzájemných zápasech jednou zvítězily Řisuty a tři výhry si připsala Bílina. Nejprve ve třetím kole na domácím ledě Řisuty podlehly svému soupeři 2:4. Ani na ledě Bíliny poté Buldoci nedokázali zvítězit, znovu prohráli, tentokrát 4:6. Druhý domácí zápas jim ale vyšel, zvítězili vysoko 7:2. Poslední zápas na severu Čech ale skončil lépe pro Draky, kteří zvítězili 5:1.

Ještě před začátkem přípravy musela Bílina řešit velké problémy, do nováčka druhé ligy, týmu MOSTEČTÍ LVI totiž odešlo hned několik opor, v čele s Böhmem, Kýhosem či Málou. Do Mostu se přesunul také bývalý hráč Řisut, Dominik Chabr.

V dosavadních dvou přípravných zápasech Bílina ještě nezvítězila, když doma prohrála právě s Mostem 5:8 a z Děčínem poté odjela s těsnou prohrou 4:5.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák