HC Rodos Dvůr Králové VS. TJ HC Řisuty
34. KOLO // 17:00 26.1., ZS Dvůr Králové n.L.

Na domácím ledě prohra s Letňany

Slušně rozehraný první zápas v přípravě před domácím publikem Buldoci do vítězného konce nedotáhli. Proti pražskému soupeři sice vedli 4:2, nakonec ale prohráli 4:5. Dvakrát se prosadili Michal Kučera a Petr Patyk.

TJ HC Řisuty – HC Letci Letňany 4:5 (3:1; 1:2; 0:2)
: 3. Kučera M. (Piovarči), 13. Patyk (Fortelka, Náprstek), 18. Patyk (Chládek, Potěchin), 26. Kučera M. – 6. Chlouba, 24. Jegor, 40. Procházka, 46. Procházka (Dyrynk), 57. Horák

TJ HC Řisuty: Stahl – Potěchin, Novák, Šíma, Chládek, Zderadička, Frič – Fortelka, Patyk, Náprstek – Netolický, Řepka, Piovarči – Kuchař, Mařík, Kučera M.
HC Letci Letňany: Vecka – Keller, Elias, Beran, Vobořil, Brabec, Hanuš, Horák, Švarc, Procházka, Dyrynk, Chlouba, Fabiánek, Heldák, Svoboda, Doležal, Uhlíř, Jegor, Nedorost, Bílek

21.01. Nová posila - Vedení klubu reaguje na odchody útočníků angažováním Vincenta KESZIHO. Mladý útočník v aktuální sezóně nastupoval za Sokolov a Bílinu, ve 26 zápasech si připsal 19 bodů. Vítej v týmu!

17.01. Hampl odchází do Kralup - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

18.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák