HC Rodos Dvůr Králové VS. TJ HC Řisuty
34. KOLO // 17:00 26.1., ZS Dvůr Králové n.L.

První domácí zápas sezóny proti Letcům

Po zápase s Kobrou Praha se Řisuty představí i na domácím ledě. V pátek 24. 8. se ve Slaném utkají s HC Letci Letňany. Letci mají za sebou již čtyři přípravná utkání, ze kterých dokázali vyhrát pouze jednou. Zápas začíná dnes v 19:00.

V loňské nováčkovské sezóně se Letňany praly o play-off, nakonec ale skončily pouze na deváté příčce, tři body od osmého Dvora Králové, který obsadil poslední postupovou příčku. V uplynulé sezóně se oba týmy utkaly čtyřikrát, dvakrát zvítězil pražský tým a dvakrát Řisuty. První střetnutí v sezóně se odehrálo na ledě Letňan, které Řisuty zaskočily a zvítězily vysoko, 10:4. Následovala další výhra na domácím ledě, tentokrát v poměru 3:2. Zbývající dva zápasy, odehrané ve Slaném, vyšly lépe pro Buldoky. Ti postupně vyhráli 3:2 a 8:2.

Po sezóně tým opustil trenér Aleš Totter a na jeho místo nastoupil Jiří Seidl. Výsledky pod novým trenérem v přípravě zatím nejsou ideální, ve čtyřech zápasech sice Letci vstřelili 17 gólů, inkasovali jich ale 27 a připsali si pouze jednu výhru. „Máme výrazně mladé a nezkušené mužstvo, spousta hráčů loni působila v juniorce. Jenže tam se chyby ještě tolik netrestají, kdežto v dospělém hokeji už ano, takže je to mnohem víc vidět“, řekl hlavní trenér Letců. V prvním zápase porazili Kobru 5:6, poté ale prohráli s Pískem 2:9, 4:7 s Kobrou a 5:6 v Nymburku.

21.01. Nová posila - Vedení klubu reaguje na odchody útočníků angažováním Vincenta KESZIHO. Mladý útočník v aktuální sezóně nastupoval za Sokolov a Bílinu, ve 26 zápasech si připsal 19 bodů. Vítej v týmu!

17.01. Hampl odchází do Kralup - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

18.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák