HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 11.9., ZS Dvůr Králové

V první přípravě prohra s Kobrou

V první přípravě prohra s Kobrou

Po třech týdnech tréninku jeli hokejisté Řisut do Prahy, kde se utkali s hokejisty Kobry Praha. Tým složený z hráčů, kteří bojují o své místo v kádru pro novou sezónu svému pražskému soupeři podlehl 2:4 po konkurenceschopném výkonu.

HC Kobra Praha – TJ HC Řisuty 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 4. Kysela (Tuma), 26. Šteiner (Drahorád, Šťastný), 28. Drahorád (Šťastný), 49. Drahorád (Tuma) – 41. Piovarči (Mařík, Netolický), 55. Piovarči (Mařík)

HC Kobra Praha: Novák D., od 33' Mouček – Ryzák, Verbík R., Skočovský, Verbík J., Drahorád, Bureš – Malovický, Kellner, Šťastný, Tuma, Kysela, Hlinka, Šteiner, Schejbal, Slanina
TJ HC Řisuty: Zázvorka – Potěchin, Dostál, Šíma, Novák V., Kučera J., Chládek – Krpata, Kalla, Fortelka, Netolický, Mařík, Piovarči, Frič, Řepka, Kučera M.

Řisuty vstoupily do utkání aktivně, napadaly soupeře, k první střele se dostal Pavel Řepka, ten ale branku netrefil. Již ve čtvrté minutě Kryštof Zázvorka vyrazil střelu Tumy a k odraženému puku se dostal jako první Jiří Kysela, který uklidil puk do odkryté klece. Buldoci měli ve zbytku třetiny k dispozici hned tři přesilové hry, pokaždé se ale domácí Kobra ubránila. V závěru museli ještě bránit v oslabení po vyloučení Kally, i domácí ale z početní převahy vyšli na prázdno.

Na začátku druhé třetiny mohl Kysela přidat svou druhou branku, Zázvorka byl ale znovu v pozoru. Po ubráněném oslabení po vyloučení Bureše se Kobra trefila dvakrát během dvou minut. Nejdříve Dominik Šteiner udělal dvě rychlé kličky a před brankářem Zázvorkou byl bezchybný. Poté sice zazvonilo břevno domácí branky, ti se ale prosadili i potřetí. Karel Drahorád tečoval nahození Šťastného pod horní tyčku. Po konci třetiny se dostali do konfliktu domácí Šteiner a Ryzák s řisutskými Fortelkou a Krpatou a všichni čtyři si museli odsedět čas na trestné lavici.

V pokračující hře pět na pět na začátku závěrečné části hry dostal puk na pravém křídle Václav Mařík. Ten napřáhl ke střele, nakonec ale našel Milana PIOVARČIHO, který překonal roztaženého Moučku. Pražané si opět vzali třígólové vedení zpět, když Karel Drahorád z pravé strany zamířil přesně do levého horního rohu, puk ještě lízl tyčku a zapadl za záda Zázvorky. Buldoci to ale nevzdali a po pěti minutách dokázali reagovat. Znovu zafungovala lajna Netolický – Mařík – Piovarči, když Václav Mařík vystřelil, brankář vykopl kotouč na hůl Milana PIOVARČIHO, jehož střela skončila v síti. Do konce utkání ale svěřenci Martina Procházky nedokázali se skóre nic udělat, v prvním přípravném zápasy tedy podlehli na ledě Kobry Praha 2:4.

Hodnocení Martina Procházky: Pro nás to bylo první utkání v přípravě, zatím jsme měli jenom tréninky. Nevidím dnešní utkání úplně negativně. Měli jsme tam slušné momenty, měli jsme tam samozřejmě i momenty, kde nám trochu haproval ten systém, který jsme chtěli hrát. Máme tu plno mladých kluků, zkoušeli jsme vlastně dvě nové pětky, takže je potřeba si trochu osahat, co bychom po nich chtěli. Nemám z toho až tak špatný pocit, je to začátek a uvidíme.

21.08. v 22:30 |

Aktuality

18.08. První příprava - Výsledek prvního přípravného utkání: TJ HC Řisuty - HK Lev Slaný 10:4 (4:0, 3:3, 3:1)

16.08. První příprava - První přípravné utkání odehrají v Řisuty v neděli, 18. 8., proti HK Lev Slaný. Začátek už ve 14:30

27.06. Připravná utkání 19/20 -
neděle 18.8. HK Lev Slaný - Řisuty 14:30
středa 21.8. Řisuty - Draci Bílina 19:00
pátek 23.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
pátek 30.8. Řisuty - Kobra Praha 19:00
čtvrtek 5.9. Draci Bílina - Řisuty 18:00

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák