HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

V první přípravě prohra s Kobrou

V první přípravě prohra s Kobrou

Po třech týdnech tréninku jeli hokejisté Řisut do Prahy, kde se utkali s hokejisty Kobry Praha. Tým složený z hráčů, kteří bojují o své místo v kádru pro novou sezónu svému pražskému soupeři podlehl 2:4 po konkurenceschopném výkonu.

HC Kobra Praha – TJ HC Řisuty 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 4. Kysela (Tuma), 26. Šteiner (Drahorád, Šťastný), 28. Drahorád (Šťastný), 49. Drahorád (Tuma) – 41. Piovarči (Mařík, Netolický), 55. Piovarči (Mařík)

HC Kobra Praha: Novák D., od 33' Mouček – Ryzák, Verbík R., Skočovský, Verbík J., Drahorád, Bureš – Malovický, Kellner, Šťastný, Tuma, Kysela, Hlinka, Šteiner, Schejbal, Slanina
TJ HC Řisuty: Zázvorka – Potěchin, Dostál, Šíma, Novák V., Kučera J., Chládek – Krpata, Kalla, Fortelka, Netolický, Mařík, Piovarči, Frič, Řepka, Kučera M.

Řisuty vstoupily do utkání aktivně, napadaly soupeře, k první střele se dostal Pavel Řepka, ten ale branku netrefil. Již ve čtvrté minutě Kryštof Zázvorka vyrazil střelu Tumy a k odraženému puku se dostal jako první Jiří Kysela, který uklidil puk do odkryté klece. Buldoci měli ve zbytku třetiny k dispozici hned tři přesilové hry, pokaždé se ale domácí Kobra ubránila. V závěru museli ještě bránit v oslabení po vyloučení Kally, i domácí ale z početní převahy vyšli na prázdno.

Na začátku druhé třetiny mohl Kysela přidat svou druhou branku, Zázvorka byl ale znovu v pozoru. Po ubráněném oslabení po vyloučení Bureše se Kobra trefila dvakrát během dvou minut. Nejdříve Dominik Šteiner udělal dvě rychlé kličky a před brankářem Zázvorkou byl bezchybný. Poté sice zazvonilo břevno domácí branky, ti se ale prosadili i potřetí. Karel Drahorád tečoval nahození Šťastného pod horní tyčku. Po konci třetiny se dostali do konfliktu domácí Šteiner a Ryzák s řisutskými Fortelkou a Krpatou a všichni čtyři si museli odsedět čas na trestné lavici.

V pokračující hře pět na pět na začátku závěrečné části hry dostal puk na pravém křídle Václav Mařík. Ten napřáhl ke střele, nakonec ale našel Milana PIOVARČIHO, který překonal roztaženého Moučku. Pražané si opět vzali třígólové vedení zpět, když Karel Drahorád z pravé strany zamířil přesně do levého horního rohu, puk ještě lízl tyčku a zapadl za záda Zázvorky. Buldoci to ale nevzdali a po pěti minutách dokázali reagovat. Znovu zafungovala lajna Netolický – Mařík – Piovarči, když Václav Mařík vystřelil, brankář vykopl kotouč na hůl Milana PIOVARČIHO, jehož střela skončila v síti. Do konce utkání ale svěřenci Martina Procházky nedokázali se skóre nic udělat, v prvním přípravném zápasy tedy podlehli na ledě Kobry Praha 2:4.

Hodnocení Martina Procházky: Pro nás to bylo první utkání v přípravě, zatím jsme měli jenom tréninky. Nevidím dnešní utkání úplně negativně. Měli jsme tam slušné momenty, měli jsme tam samozřejmě i momenty, kde nám trochu haproval ten systém, který jsme chtěli hrát. Máme tu plno mladých kluků, zkoušeli jsme vlastně dvě nové pětky, takže je potřeba si trochu osahat, co bychom po nich chtěli. Nemám z toho až tak špatný pocit, je to začátek a uvidíme.

21.08. v 22:30 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák