IHC Králové Písek VS. TJ HC Řisuty
16. KOLO // 18:00 25.11., ZS Písek

První přípravný zápas klepe na dveře, Řisuty zajíždějí na Kobru

174 dnů čekali hokejisté Řisut na své další utkání. Po třítýdenní přípravě vyjede výrazně obměněný kádr do utkání na Kobře. Právě Kobra Praha byla v uplynulém ročníku oblíbeným soupeřem Řisut, ve čtyřech zápasech je totiž nedokázali Pražané porazit.

První vzájemný zápas byl generálkou Buldoků na novou sezónu, kterou zvládli v poměru 5:4. Ani ve zbytku sezóny ale ani jeden zápas nebyl jednoznačný, žádná výhra totiž nebyla vyšší, než o jednu branku. Postupně Martin Procházka dovedl tým k výhrám 6:5 po nájezdech na domácím ledě, 4:5 po nájezdech v Praze, jediná výhra za tři body se odehrála ve Slaném 5:4. Poslední vzájemné utkání se odehrálo na den přesně před půl rokem, když Buldoci na Braníků zvítězili 3:2 po prodloužení díky vítězné brance Roda.

Pro Kobru půjde o již čtvrté přípravné utkání. Dvakrát se utkala s Letňany a jednou s účastníkem skupiny střed, Táborem. Se svým sokem z hlavního města nejdříve prohrála 5:6, na ledě Letců ale zvítězila 7:4. Domácí zápas s táborem skončil 7:6 po prodloužení pro Kobru.

Jestli se Řisutům podaří prodloužit vítěznou sérii proti svému pražskému soupeři se dozvíme dnes ve večerních hodinách, utkání začíná na ZS HC Kobra Praha v 18:00.

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák