HC Rodos Dvůr Králové VS. TJ HC Řisuty
34. KOLO // 17:00 26.1., ZS Dvůr Králové n.L.

První přípravný zápas klepe na dveře, Řisuty zajíždějí na Kobru

174 dnů čekali hokejisté Řisut na své další utkání. Po třítýdenní přípravě vyjede výrazně obměněný kádr do utkání na Kobře. Právě Kobra Praha byla v uplynulém ročníku oblíbeným soupeřem Řisut, ve čtyřech zápasech je totiž nedokázali Pražané porazit.

První vzájemný zápas byl generálkou Buldoků na novou sezónu, kterou zvládli v poměru 5:4. Ani ve zbytku sezóny ale ani jeden zápas nebyl jednoznačný, žádná výhra totiž nebyla vyšší, než o jednu branku. Postupně Martin Procházka dovedl tým k výhrám 6:5 po nájezdech na domácím ledě, 4:5 po nájezdech v Praze, jediná výhra za tři body se odehrála ve Slaném 5:4. Poslední vzájemné utkání se odehrálo na den přesně před půl rokem, když Buldoci na Braníků zvítězili 3:2 po prodloužení díky vítězné brance Roda.

Pro Kobru půjde o již čtvrté přípravné utkání. Dvakrát se utkala s Letňany a jednou s účastníkem skupiny střed, Táborem. Se svým sokem z hlavního města nejdříve prohrála 5:6, na ledě Letců ale zvítězila 7:4. Domácí zápas s táborem skončil 7:6 po prodloužení pro Kobru.

Jestli se Řisutům podaří prodloužit vítěznou sérii proti svému pražskému soupeři se dozvíme dnes ve večerních hodinách, utkání začíná na ZS HC Kobra Praha v 18:00.

21.01. Nová posila - Vedení klubu reaguje na odchody útočníků angažováním Vincenta KESZIHO. Mladý útočník v aktuální sezóně nastupoval za Sokolov a Bílinu, ve 26 zápasech si připsal 19 bodů. Vítej v týmu!

17.01. Hampl odchází do Kralup - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

18.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák