Martin Procházka zůstává v Řisutech!

Martin Procházka bude po dohodě s vedením klubu pokračovat na lavičce Řisut i v příští sezóně!

Procházka působí na lavičce Buldoků od sezóny 2016/17. V té sezóně skončil jeho tým na osmé pozici a následně v playoff vypadl s Havličkovým Brodem, který dokázal také jednou porazit. Druhá sezóna skončila již po základní části, když Řisuty skončily na desáté příčce.

Přejeme hodně štěstí!

28.04. Oznámení - S lítostí oznamujeme, že nás dne 27. 4. 2019 navždy opustil MUDr. Pavel HOROVIČ, klubový doktor TJ HC Řisuty. Čest jeho památce.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák