HC Rodos Dvůr Králové VS. TJ HC Řisuty
34. KOLO // 17:00 26.1., ZS Dvůr Králové n.L.

Martin Procházka zůstává v Řisutech!

Martin Procházka bude po dohodě s vedením klubu pokračovat na lavičce Řisut i v příští sezóně!

Procházka působí na lavičce Buldoků od sezóny 2016/17. V té sezóně skončil jeho tým na osmé pozici a následně v playoff vypadl s Havličkovým Brodem, který dokázal také jednou porazit. Druhá sezóna skončila již po základní části, když Řisuty skončily na desáté příčce.

Přejeme hodně štěstí!

21.01. Nová posila - Vedení klubu reaguje na odchody útočníků angažováním Vincenta KESZIHO. Mladý útočník v aktuální sezóně nastupoval za Sokolov a Bílinu, ve 26 zápasech si připsal 19 bodů. Vítej v týmu!

17.01. Hampl odchází do Kralup - Po sezóně a půl končí v Řisutech útočník Ondřej Hampl.

18.12. Kalla odchází do Kralup - Po čtyřech letech mění své působiště Jiří Kalla, který bude nově nastupovat v Krajské lize za Kralupy.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák