HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

V přípravě se Řisuty utkají s Kobrou, Letňany a Bílinou

V přípravě se Řisuty utkají s Kobrou, Letňany a Bílinou

Stále není znám hráčský kádr, ani trenér, který ho bude trénovat, i tak je ale už znám seznam přátelských utkání. V rámci přípravy na sezónu 2018/19 se Buldoci dvakrát utkají s Kobrou Praha, Letňany a Bílinou.

Jako první Řisuty změří síly s Kobrou Praha. Ta v uplynulé sezóně skončila po základní části šestém místě a následně vypadla v osmifinále, kde padla s Vrchlabím. Kobra se v posledním ročníku stala oblíbeným soupeřem, když nedokázala ani jednou obrat Řisuty o všechny body.

Druhým soupeřem budou Letňany, které se, stejně jako Řisuty, nedostaly do vyřazovací části. Letci zakončili sezónu na devátém místě v tabulce pouhý bod před Buldoky. Ti mají s tímto soupeřem z minulé sezóny bilanci dvou výher a dvou porážek.

Poslední celek, s kterým se Řisuty utkají v rámci přípravy na novou sezónu, bude Bílina. Ta se hlavně díky dobrému konci sezónu dostala do play off, tam ale v osmifinále po velkém boji podlehla Jablonci. Buldoci s Draky v sezóně dokázali zvítězit pouze jednou.

Rozpis utkání

Úterý 21.8. HC Kobra Praha – TJ HC Řisuty 18:00
Pátek 24.8. TJ HC Řisuty – HC Letci Letňany 18:00
Úterý 28.8. TJ HC Řisuty – HC Draci Bílina 18:00
Pátek 31.8. HC Letci Letňany – TJ HC Řisuty 18:00
Úterý 4.9. TJ HC Řisuty – HC Kobra Praha 18:30
Čtvrtek 6.9. HC Draci Bílina – TJ HC Řisuty 18:00

*časy zápasů se mohou změnit

18.05. v 20:10 |

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák