HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

V přípravě se Řisuty utkají s Kobrou, Letňany a Bílinou

V přípravě se Řisuty utkají s Kobrou, Letňany a Bílinou

Stále není znám hráčský kádr, ani trenér, který ho bude trénovat, i tak je ale už znám seznam přátelských utkání. V rámci přípravy na sezónu 2018/19 se Buldoci dvakrát utkají s Kobrou Praha, Letňany a Bílinou.

Jako první Řisuty změří síly s Kobrou Praha. Ta v uplynulé sezóně skončila po základní části šestém místě a následně vypadla v osmifinále, kde padla s Vrchlabím. Kobra se v posledním ročníku stala oblíbeným soupeřem, když nedokázala ani jednou obrat Řisuty o všechny body.

Druhým soupeřem budou Letňany, které se, stejně jako Řisuty, nedostaly do vyřazovací části. Letci zakončili sezónu na devátém místě v tabulce pouhý bod před Buldoky. Ti mají s tímto soupeřem z minulé sezóny bilanci dvou výher a dvou porážek.

Poslední celek, s kterým se Řisuty utkají v rámci přípravy na novou sezónu, bude Bílina. Ta se hlavně díky dobrému konci sezónu dostala do play off, tam ale v osmifinále po velkém boji podlehla Jablonci. Buldoci s Draky v sezóně dokázali zvítězit pouze jednou.

Rozpis utkání

Úterý 21.8. HC Kobra Praha – TJ HC Řisuty 18:00
Pátek 24.8. TJ HC Řisuty – HC Letci Letňany 18:00
Úterý 28.8. TJ HC Řisuty – HC Draci Bílina 18:00
Pátek 31.8. HC Letci Letňany – TJ HC Řisuty 18:00
Úterý 4.9. TJ HC Řisuty – HC Kobra Praha 18:30
Čtvrtek 6.9. HC Draci Bílina – TJ HC Řisuty 18:00

*časy zápasů se mohou změnit

18.05. v 20:10 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák