HC Baník Sokolov VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 12.9., ZS Sokolov

Poslední zápas sezóny neúspěšný, Řisuty letos bez playoff

S nutností bodovat jeli Buldoci k poslednímu zápasu základní části do Trutnova, to se jim však nepodařilo. I kdyby ano, tak by se do vyřazovací fáze nedostali, jelikož oba jejich soupeři o pozici zvítězili (Bílina ve Vrchlabí, Dvůr Králové na Kobře). Sezóna tedy pro ně skončila posledním únorovým dnem.

HC Trutnov – TJ HC Řisuty 4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
: 7. Smékal (Chytráček, Baránek), 9. Kastner (T.Půlpán, Martinec), 17. Baránek (Chytráček), 57. T.Půlpán (Martinec, Kastner) – 32. Dostál (Mařík, Potěchin)
HC Trutnov: Jeschke (od 31. Ašenbrenner) – Vácha, Poul (A), Fedulov, Bezděk, Suvorov, Suk, Tomin, Machač – Kubinčák, Baránek, A.Půlpán ©, T.Půlpán, Martinec, Kastner, Chytráček (A), Zahradník, Smékal, Voženílek, Malík, Svoboda
TJ HC Řisuty: Ilašenko – Matula, Dostál, Havelka, Kužel, Zderadička, Potěchin – Kružík, Kellerstein, Kos ©, Mařík, Vyskočil, Záleský, Fortelka, Hampl, Rod, Krpata (A)

foto: Roman Mareš

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 18:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák