TJ HC Řisuty VS. HC Vrchlabí
26. KOLO // 17:00 15.12., ZS Slaný

Poslední zápas sezóny neúspěšný, Řisuty letos bez playoff

Poslední zápas sezóny neúspěšný, Řisuty letos bez playoff

S nutností bodovat jeli Buldoci k poslednímu zápasu základní části do Trutnova, to se jim však nepodařilo. I kdyby ano, tak by se do vyřazovací fáze nedostali, jelikož oba jejich soupeři o pozici zvítězili (Bílina ve Vrchlabí, Dvůr Králové na Kobře). Sezóna tedy pro ně skončila posledním únorovým dnem.

HC Trutnov – TJ HC Řisuty 4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky
: 7. Smékal (Chytráček, Baránek), 9. Kastner (T.Půlpán, Martinec), 17. Baránek (Chytráček), 57. T.Půlpán (Martinec, Kastner) – 32. Dostál (Mařík, Potěchin)
HC Trutnov: Jeschke (od 31. Ašenbrenner) – Vácha, Poul (A), Fedulov, Bezděk, Suvorov, Suk, Tomin, Machač – Kubinčák, Baránek, A.Půlpán ©, T.Půlpán, Martinec, Kastner, Chytráček (A), Zahradník, Smékal, Voženílek, Malík, Svoboda
TJ HC Řisuty: Ilašenko – Matula, Dostál, Havelka, Kužel, Zderadička, Potěchin – Kružík, Kellerstein, Kos ©, Mařík, Vyskočil, Záleský, Fortelka, Hampl, Rod, Krpata (A)

foto: Roman Mareš

1.03. v 14:50 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák