HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Poslední zápas sezóny neúspěšný, Řisuty letos bez playoff

S nutností bodovat jeli Buldoci k poslednímu zápasu základní části do Trutnova, to se jim však nepodařilo. I kdyby ano, tak by se do vyřazovací fáze nedostali, jelikož oba jejich soupeři o pozici zvítězili (Bílina ve Vrchlabí, Dvůr Králové na Kobře). Sezóna tedy pro ně skončila posledním únorovým dnem.

HC Trutnov – TJ HC Řisuty 4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
: 7. Smékal (Chytráček, Baránek), 9. Kastner (T.Půlpán, Martinec), 17. Baránek (Chytráček), 57. T.Půlpán (Martinec, Kastner) – 32. Dostál (Mařík, Potěchin)
HC Trutnov: Jeschke (od 31. Ašenbrenner) – Vácha, Poul (A), Fedulov, Bezděk, Suvorov, Suk, Tomin, Machač – Kubinčák, Baránek, A.Půlpán ©, T.Půlpán, Martinec, Kastner, Chytráček (A), Zahradník, Smékal, Voženílek, Malík, Svoboda
TJ HC Řisuty: Ilašenko – Matula, Dostál, Havelka, Kužel, Zderadička, Potěchin – Kružík, Kellerstein, Kos ©, Mařík, Vyskočil, Záleský, Fortelka, Hampl, Rod, Krpata (A)

foto: Roman Mareš

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák