Poslední zápas sezóny neúspěšný, Řisuty letos bez playoff

S nutností bodovat jeli Buldoci k poslednímu zápasu základní části do Trutnova, to se jim však nepodařilo. I kdyby ano, tak by se do vyřazovací fáze nedostali, jelikož oba jejich soupeři o pozici zvítězili (Bílina ve Vrchlabí, Dvůr Králové na Kobře). Sezóna tedy pro ně skončila posledním únorovým dnem.

HC Trutnov – TJ HC Řisuty 4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
: 7. Smékal (Chytráček, Baránek), 9. Kastner (T.Půlpán, Martinec), 17. Baránek (Chytráček), 57. T.Půlpán (Martinec, Kastner) – 32. Dostál (Mařík, Potěchin)
HC Trutnov: Jeschke (od 31. Ašenbrenner) – Vácha, Poul (A), Fedulov, Bezděk, Suvorov, Suk, Tomin, Machač – Kubinčák, Baránek, A.Půlpán ©, T.Půlpán, Martinec, Kastner, Chytráček (A), Zahradník, Smékal, Voženílek, Malík, Svoboda
TJ HC Řisuty: Ilašenko – Matula, Dostál, Havelka, Kužel, Zderadička, Potěchin – Kružík, Kellerstein, Kos ©, Mařík, Vyskočil, Záleský, Fortelka, Hampl, Rod, Krpata (A)

foto: Roman Mareš

28.04. Oznámení - S lítostí oznamujeme, že nás dne 27. 4. 2019 navždy opustil MUDr. Pavel HOROVIČ, klubový doktor TJ HC Řisuty. Čest jeho památce.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák