HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Z vyrovnaného duelu vyšli vítězně Vlci

Z vyrovnaného duelu vyšli vítězně Vlci

Sympatický výkon podaly Řisuty v zápase proti Jablonci, na body to však nestačilo. Poté, co prohrávaly 1:5 stáhly rozdíl soupeře na jedinou branku, na víc se již nezmohly.

TJ HC Řisuty – HC Vlci Jablonec 4:5 (1:0, 0:1, 3:4)
Branky a nahrávky
: 7. Babický (Rod, Krpata), 53. Dostál, 54. Krpata (Kos, Babický), 60. Kos (Krpata) – 32. Havlas (Peřina), 42. Pulec (Havlas), 46. Bříška (Nevyhoštěný), 47. Bříška (Šuráň), 52. Bříška (Víšek, Tondr)

TJ HC Řisuty: Ilašenko (od 51. Odložilík) – Dostál, Havelka, Babický (A), Zderadička, Potěchin – Krpata, Kos ©, Rod, Mařík, Vyskočil, Schildhabel, Záleský, Patyk, Hampl
HC Vlci Jablonec: Hosnedl – Šuráň, Zeman, Moravec, Čechura, Pavlů, Pilař, Pulec – Babec, Bříška (A), Tondr (A), Víšek ©, Havlas, Nevyhoštěný, Brokeš, Gecko, Peřina

18.02. v 13:24 |

Aktuality

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák