HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Druhá liga vrcholí - Řisuty čekají již pouze čtyři utkání. První v řadě je Jablonec

Buldoci jdou do posledních čtyř kol letošní sezóny z devátého místa. To však již neznamená, všem jejich soupeřům o místo v tabulce (Letňany, Dvůr Králové, Bílina) se totiž přičtou tři body za kontumaci s Mostem. Řisuty tedy potřebují alespoň dvakrát z poslední čtveřice zápasů zvítězit, aby měli alespoň teoretickou šanci na postup do playoff.

Předposlední domácí zápas odehrají zítra proti Jablonci. Vlci zahájili letošní ročník parádně, z prvních čtrnácti utkání prohráli pouze dvakrát. Poté se ale něco zlomilo a začali prohrávat, podlehli Dvoru Králové, Letňanům a na začátku letošního roku také Buldokům. Ti zvítězili 3:2 po trefách od každého člena prvního útoku (Rod, Krpata, Kos). V posledních pěti zápasech svěřenci Tomáše Demela porazili Kobru 7:3, Vrchlabí 8:4 a Trutnov 2:1. Dvakrát také podlehli Děčínu, nejprve v dohrávce 1:2 a v posledním kole 2:3 po nájezdech.

Řisuty se po řadě porážek dokázaly minulou sobotu vzchopit a v důležitém zápase porazit Letňany 8:2. Předtím podlehly Bílině, Sokolovu, Děčínu a Dvoru Králové po prodloužení.

Kanadskému bodování u severočechů vládne Kamil Bříška, ten vstřelil 25 branek a na 26 jich nahrál. Druhý v pořadí je Lukáš Tondr (16+22) a na třetí pozici je Jan Víšek (15+22). Všechny zápasy za Vlky odchytal v brance Lukáš Hosnedl (33 zápasů).

Poslední zápas Jablonce:

HC Vlci Jablonec – HC Děčín 2:3 sn. (1:0, 0:1, 1:1 – 0:0)
: 16. Bříška (L.Tondr), 59. Babec (Bříška, Víšek)
HC Vlci Jablonec: Hosnedl – Zeman, Moravec, Čechura, Pavlů, Pilař, Pulec – Babec, Bříška, Tondr L. Víšek, Havlas, Nevyhoštěný, Mulač, Brokeš, Peřina.

Poslední vzájemné utkání těchto dvou soupeřů skončilo lépe pro Řisuty. Ty se nejdříve ujaly vedení v první části hry, ve druhé třetině Jablonec skóre otočil. Ještě v prostřední třetině vyrovnal Krpata a vítěznou branku Buldoků však vstřelil v 53. minutě Matěj Kos, který tak zařídil senzační výhru svého týmu.

HC Vlci Jablonec – TJ HC Řisuty 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
: 31. Babec (Havlas, Mulač), 36. Babec (Brokeš) – 15. Rod (Kos, Kužel), 38. Krpata (Kužel, Kos), 53. Kos (Krpata, Rod)

HC Vlci Jablonec: Hosnedl – Zeman, Moravec, Čechura, Pavlů, Pilař, Kopecký, Babec, Bříška, Tondr, Víšek, Havlas, Nevyhoštěný, Mulač, Brokeš, Gecko, Peřina
TJ HC Řisuty: Švihálek (Odložilík) – Babický (A), Kužel, Dostál, Keller, Havelka – Krpata, Kos ©, Rod, Patyk, Fortelka, Hampl, Mařík, Choc, Vyskočil, Kellerstein, Zderadička, Keszi

Utkání se hraje zítra v 17:00 na zimním stadionu ve Slaném.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák