HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Proti Baníku v sezóně bez jediného bodu

Buldoci vyjeli do Sokolova s čtyřnásobnou posilou z Kladna, ale na druhou stranu bez kapitána, Matěje Kosa. I když šlo o konfrontaci prvního s posledním, pomineme-li odstoupivší Most, tak se hrálo vyrovnaně. Po druhé třetině byl stav 3:2 pro domácí, ti ale v poslední části hry nasázeli soupeři 4 góly a zvítězili tak 7:2.

HC Baník Sokolov – TJ HC Řisuty 7:2 (2:1, 1:1, 4:0)
: 4. Kuběna (Zadražil, Šafář), 15. Zadražil (Šik, D.Hruška), 26. Trapl (Šmejc, Harkabus), 43. Trapl (Harkabus), 43. D.Hruška (Kuběna, Hohl), 45. Trapl, 48. Harkabus (Šik, Šmejc) – 12. Bláha (Schildhabel, Zderadička), 23. Patyk (Schildhabel, Blá­ha)

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Šmídl) – Šafář, Kvapil, Gombár, Přindiš (A), Šik ©, Hohl – Račanský (A), Kuběna, Harkabus, Strunz, Čejka, Šmejc, Nídl, Trapl, Zadražil, D. Hruška, Janata, T. Rohan
TJ HC Řisuty: Švihálek (34. – 35. min. Odložilík) – Dostál, Havelka, Babický ©, Zderadička, Potěchin – Bláha, Kellerstein, Mařík, Vyskočil, Schildhabel, Záleský, Patyk, Fortelka, Rod, Krpata, Kružík

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák