TJ HC Řisuty VS. HC Vrchlabí

Proti Baníku v sezóně bez jediného bodu

Buldoci vyjeli do Sokolova s čtyřnásobnou posilou z Kladna, ale na druhou stranu bez kapitána, Matěje Kosa. I když šlo o konfrontaci prvního s posledním, pomineme-li odstoupivší Most, tak se hrálo vyrovnaně. Po druhé třetině byl stav 3:2 pro domácí, ti ale v poslední části hry nasázeli soupeři 4 góly a zvítězili tak 7:2.

HC Baník Sokolov – TJ HC Řisuty 7:2 (2:1, 1:1, 4:0)
: 4. Kuběna (Zadražil, Šafář), 15. Zadražil (Šik, D.Hruška), 26. Trapl (Šmejc, Harkabus), 43. Trapl (Harkabus), 43. D.Hruška (Kuběna, Hohl), 45. Trapl, 48. Harkabus (Šik, Šmejc) – 12. Bláha (Schildhabel, Zderadička), 23. Patyk (Schildhabel, Blá­ha)

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Šmídl) – Šafář, Kvapil, Gombár, Přindiš (A), Šik ©, Hohl – Račanský (A), Kuběna, Harkabus, Strunz, Čejka, Šmejc, Nídl, Trapl, Zadražil, D. Hruška, Janata, T. Rohan
TJ HC Řisuty: Švihálek (34. – 35. min. Odložilík) – Dostál, Havelka, Babický ©, Zderadička, Potěchin – Bláha, Kellerstein, Mařík, Vyskočil, Schildhabel, Záleský, Patyk, Fortelka, Rod, Krpata, Kružík

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák