HC Baník Sokolov VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 12.9., ZS Sokolov

Proti Baníku v sezóně bez jediného bodu

Buldoci vyjeli do Sokolova s čtyřnásobnou posilou z Kladna, ale na druhou stranu bez kapitána, Matěje Kosa. I když šlo o konfrontaci prvního s posledním, pomineme-li odstoupivší Most, tak se hrálo vyrovnaně. Po druhé třetině byl stav 3:2 pro domácí, ti ale v poslední části hry nasázeli soupeři 4 góly a zvítězili tak 7:2.

HC Baník Sokolov – TJ HC Řisuty 7:2 (2:1, 1:1, 4:0)
: 4. Kuběna (Zadražil, Šafář), 15. Zadražil (Šik, D.Hruška), 26. Trapl (Šmejc, Harkabus), 43. Trapl (Harkabus), 43. D.Hruška (Kuběna, Hohl), 45. Trapl, 48. Harkabus (Šik, Šmejc) – 12. Bláha (Schildhabel, Zderadička), 23. Patyk (Schildhabel, Blá­ha)

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Šmídl) – Šafář, Kvapil, Gombár, Přindiš (A), Šik ©, Hohl – Račanský (A), Kuběna, Harkabus, Strunz, Čejka, Šmejc, Nídl, Trapl, Zadražil, D. Hruška, Janata, T. Rohan
TJ HC Řisuty: Švihálek (34. – 35. min. Odložilík) – Dostál, Havelka, Babický ©, Zderadička, Potěchin – Bláha, Kellerstein, Mařík, Vyskočil, Schildhabel, Záleský, Patyk, Fortelka, Rod, Krpata, Kružík

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 18:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák