HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Ve středu na led prvního Sokolova

Po loňské zpackané sezóně je Baník Sokolov zpět na špici ligy, a to doslova. Je totiž na prvním místě kam se dostal po poslední fantastické výhře nad Děčínem (9:1). Západočeši mají v poslední době skvělou formu. Vyhráli totiž sedm utkání z posledních deseti. Porazili například dvakrát zmiňovaný Děčín a jednou Jablonec, padli však v Trutnově, Vrchlabí a doma proti Kobře.

Řisuty, na rozdíl od Sokolova, už pět zápasů nevyhrály. Naposledy porazily Kobru Praha, to ale bylo přesně před měsícem (6.2.). Od té doby přišly porážky proti Vrchlabí, Trutnovu, Děčínu, Bílině a v posledním kole proti Dvoru Králové po prodloužení. Buldoci jsou desátí se ztrátou čtyř bodů na devátou Bílinu, respektive osmý Dvůr Králové.

V Baníku jasného vůdce kanadského bodování, hned patnáct hráčů totiž překročilo hranici deseti bodů. Nejvíce jich však nasbíral Pavel Kuběna (10+23), druhý v pořadí je David Hruška (19+13), pomyslné stupně vítězů doplňuje Vojtěch Šik (5+24).

Jak již bylo zmíněno, v posledním zápase Sokolov nadělil Děčínu překvapivě hned devět branek a ujal se tak prvního místa v tabulce.

HC Děčín – HC Baník Sokolov 1:9 (0:3, 0:3, 1:3)
: 1. Kuběna (Hruška), 5. Harkabus (Šmejc), 10. Hruška (Kuběna), 29. Hruška (Šik), 34. Čejka (Rohan, Račanský), 36. Račanský (Čejka, Šik), 41. Hruška (Přindiš), 45. Rohan (Hruška), 55. Rulík (Harkabus, T.Rohan)
HC Baník Sokolov: Kuchař (Šmídl) – Šafář, Kvapil, Gombár, Rulík, Přindiš, Šik, Hohl – Račanský, Kuběna, Harkabus – Čejka, Šmejc, Trapl – Zadražil, Hruška, Rohan

V posledním vzájemném utkání Řisuty nehrály vůbec špatně, ale i tak Sokolovu podlehly 2:3.

TJ HC Řisuty – HC Baník Sokolov 2:3 (1:1, 1:2, 0:0,)
: 8. Fortelka (Havelka, Zderadička), 36. Mařík (Zderadička) – 17. Račanský, 23. Michálek (Šmejc), 28. Račanský (Hruška D., Čejka)

TJ HC Řisuty: Ilašenko – Babický (A), Kužel, Potěchin, Dostál, Havelka, Bílek, Keller – Krpata (A), Kos ©, Rod – Vyskočil, Hampl, Kellerstein – Fortelka, Zderadička, Mařík – Choc
HC Baník Sokolov: Hruška P. – Přindiš (A), Kvapil, Šik ©, Weinhold, Hohl, Michálek, Gombár – Hruška D., Zadražil, Čejka, Rohan, Račanský (A), Davídek, Trapl, Šmejc, Kašpar, Harkabus, Strunz, Sus, Rezek

Čtvrté a poslední vzájemné utkání se odehraje zítra v 18:00 na sokolovském zimním stadionu, zápas bude možné sledovat pomocí online přenosu.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák