HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Buldoky vyzve Dvůr Králové

Po další týdenní pauze Řisuty vyzvou Dvůr Králové. Tedy tým, který je pouze o jednu pozici před nimi s náskokem tří bodů a jedním zápasem navíc. Hraje se dnes v 17:00.

HC RODOS si na nováčka nevede příliš špatně, ale i tak zatím není na příčkách zaručujících postup do vyřazovací části soutěže. Stejně jako Řisuty nevyhrál poslední čtyři zápasy. Postupně podlehl Vrchlabí, Trutnovu, Děčínu a Sokolovu. Naposledy Dvůr Králové porazil také Kobru Praha.

Řisuty jsou na desáté příčce s čtyřbodovou ztrátou na playoff. Po krátkodobém zvýšení formy znovu prohrály čtyři zápasy v řadě. Stalo se tak ve Vrchlabí, doma s Trutnovem a Děčínem a před týdnem v Bílině. Poslední výhra přišla proti Kobře Praha na začátku ledna.

Dvůr Králové bodově vede hlavně jedna trojice. Ta se skládá z Davida
Hrazdíry
(17+20), Jakuba Luštince (15+17) a Milana Valáška (19+9). Nejproduktivnějším obráncem je Michal Petira (4+14). V drtivé většině zápasů hájil branku Rodosu Josef Čáp.

Na straně Řisut se v pořadí kanadských bodů stále nic nezměnilo. Pořád vede Matěj Kos (9+23), druhý je Ondřej Krpata, a třetí místo okupuje Tomáš Babický (7+14). V brance dnes nenastoupí kvůli zranění Jan Ilašenko, je tedy možné, že si premiéru odbyde Vilém Odložilík.

V pomyslné tabulce vzájemných zápasů jasně vedou Řisuty. Ty totiž dokázaly vyhrát všechny tři utkání s Dvorem se skóre 11:4. Poslední utkání se odehrálo ve Dvoře Králové, Buldoci zvítězili 4:2.

HC Rodos Dvůr Králové – HC Řisuty 2:4 (0:0, 2:3, 0:1)
: 22. Hrazdíra (Fořt), 35. Hrazdíra (Karlík, Hamerský) – 21. Kalla, 26. Krpata (Kos, Rod), 40. Krpata (Kos, Babický), 42. Rod (Kužel, Kos)

HC Rodos Dvůr Králové: Čáp – Hamerský, Petira, Vitebský, Junek, Karlík, Hlaváč, Klust – Luštinec, Hrazdíra, Valášek – Kmošek, Fořt, Ukhin – Zmítko, Ježek, Kocián – Filip, Lelka, Sedláček
HC Řisuty: Ilašenko – Babický, Kužel, Dostál, Potěchin, Havelka, Matula, Bílek – Krpata, Kos, Rod – Fortelka, Kalla, Vyskočil – Mařík, Zderadička, Kellerstein – Choc

Utkání začíná dnes v 17:00 na zimním stadionu ve Slaném, je možné jej sledovat i pomocí online přenosu

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák