Poslední čtvrtinu zahájí duel s Děčínem

Poslední čtvrtinu zahájí duel s Děčínem

Do konce soutěže zbývá Buldokům odehrát pouhých devět utkání. Momentálně jsou na 10. místě se ztrátou tří bodů na poslední místo zaručující play-off, které zatím okupuje Dvůr Králové. Jeden ze zápasů se odehraje zítra na zimním stadionu ve Slaném od 17:00.

Děčín se po parádním startu do sezóny výsledkově mírně zhoršil, stále je ale na dosah první trojce. Tu tvoří Sokolov, Jablonec a Vrchlabí, to má na Medvědy náskok tří bodů. Z posledních pěti zápasů dokázal Děčín zvítězit pouze jednou, a to v Praze proti Kobře Praha (6:2). Před tím prohrál v Sokolově na nájezdy a následovaly porážky s Vrchlabím (2:11), Trutnovem (7:2) a Letňany (6:2).

Jak již bylo zmíněno, Řisuty jsou desáté s tříbodovou ztrátou na osmý Dvůr Králové, který má, stejně jako Bílina, zápas k dobru (Bílina dokonce dva). V posledních pěti zápasech dokázali svěřenci Martina Procházky zvítězit třikrát. Stalo se tak proti Letňanům, Jablonci a Kobře, následovaly porážky od Vrchlabí a Trutnova.

V žebříčku kanadského bodování Medvědů vede Michal Oliverius se 42 body (10+32), druhý je Jaroslav Hašek (20+20) a na pomyslné třetím místě je Daniel Volráb (17+22). Nejproduktivnějším obráncem je Jan Kaltenböck (7+14).

V týmu Řisut je v bodování první Matěj Kos, který asistoval na 23 branek a dal devět gólů. Druhý je nejlepší střelec týmu, Ondřej Krpata (17+8), třetí příčku drží obránce Tomáš Babický (7+13). Na čtvrtou příčku se dotáhl Tomáš Rod, který za pouhých sedm utkání posbíral 14 bodů (6+8), tedy přesně dva body za zápas.

Poslední zápas Děčína:

HC Děčín – HC Letci Letňany 2:6 (1:1, 0:1, 1:4)
Branky a nahrávky
: 17. Oliverius (Vacek, Petráš), 43. Hašek (Zajan, Volráb)
HC Děčín: Havlík Š. – Hříbal, Kaltenböck, Havlík D., Michajličenko, Tenkrát, Chmel, Molnár – Zajan, Volráb, Horák K. – Faigl, Oliverius, Chovanec – Petráš, Vacek, Hašek – Kopta, Amirov

Řisutům se obecně proti Děčínu nedaří. Od roku 2015 totiž nedokázaly Medvědy porazit v základní hrací době v soutěžním utkání. V posledním vzájemném utkání se Buldoci sice ujali vedení, Děčín ale skóre otočil a dokázal zvítězit pohodlným náskokem.

HC Děčín – TJ HC Řisuty 4:2 (1:1; 3:0; 0:1)
Branky a nahrávky
: 17. Faigl (Vacek, Macek), 24. Navarra (Baránek), 27. Zajan (Hašek, Málek), 35. Hašek – 10. Havelka (Dostál), 42. Patyk (Schildhabel, Kes­zi)

HC Děčín: Lavinger – Hříbal, Balcar, Kaltenböck, Málek, Chmel, Molnár, Zdvořáček – Zajan, Volráb, Macek – Faigl, Oliverius, Chovanec – Chmelař, Vacek, Hašek – Kopta, Baránek, Navarra
TJ HC Řisuty: Švihálek (41. Ilašenko) – Dostál, Kužel, Havelka, Zderadička, Potěchin, Petržílka, Keller – Patyk, Kos, Vyskočil – Záleský, Hampl, Schildhabel – Choc, Keszi.

19.01. v 16:36 |

Aktuality

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák