TJ HC Řisuty VS. HC Vrchlabí
26. KOLO // 17:00 15.12., ZS Slaný

HC Stadion byl nad síly Buldoků

HC Stadion byl nad síly Buldoků

Dva týmy s nejlepší formou ve skupině se utkaly v rámci 32. kola ve Vrchlabí, kde domácí HC Stadion vyzval Řisuty. Buldoci byli pro tým z Krkonoš vyrovnaným soupeřem, ten ale dokázal využít své šance a po zásluze zvítězit. Do sestavy se vrátili Adam Kellerstein a Jiří Kalla, Matěj Kos si připsal další tři kanadské body, na výhru to však nestačilo.

HC Stadion Vrchlabí – TJ HC Řisuty 6:3 (1:0, 3:1, 2:2)
Branky a nahrávky
: 17. Šťastný (Filip, Procházka), 29. Urban (TS), 30. Pojkar (Procházka, Filip), 35. Procházka (Šťastný, Filip), 43. Urban (Jirků, Šťastný), 48. Niko (Pšurný, Urban) – 25. Kos (Rod, Kužel), 47. Rod (Kos, Kužel), 54. Kos (Krpata)

HC Stadion Vrchlabí: Abrahám – Tržický, Abraham, Pojkar, Jirků (A), Havránek, Matějček, Niko – Oppelt, Miškovský, Šimoníček, Urban, Filip ©, Pšurný, Bláha (A), Šťastný, Moník, Procházka
TJ HC Řisuty: Ilašenko (od 53. Švihálek) – Babický (A), Kužel, Dostál, Potěchin, Keller, Havelka – Krpata, Kos ©, Rod, Kellerstein, Choc, Vyskočil, Rod, Zderadička, Mařík, Kalla

Utkání začalo velice divoce. Ve velkých příležitostech se ocitli domácí Filip, Šimoníček, Bláha a Moník, ani jeden ale nedokázal překonat Ilašenka. Šanci si vytvořili také hosté, konkrétně Vyskočil a dvakrát Rod, ani jeden nedostal puk za záda Abraháma. Poté se hra trochu uklidnila a až do 15. minuty se toho příliš nedělo. Michal Procházka nedokázal trefit branku, to se ale poté podařilo Tomáši Šťastnému. Ten dostal puk do pravého kruhu a svou střelou nedal Ilašenkovi šanci – 1:0. Za necelé dvě minuty mohl odpovědět Filip Zderadička, který si počkal u pravé tyčky, kam i dostal puk, ten se mu ale zamotal mezi bruslemi a nedokázal ho doklepnout do odkryté klece domácích.

Druhá část hry ze začátku vypadala podobně jako ta první, akorát s tím rozdílem, že se dokázaly prosadit po pěti minutách Řisuty. Matěj KOS skvěle vymíchal domácího brankáře a chladnokrevně zakončil – 1:1! HC Stadion poté zařadil vyšší rychlostní stupeň a ukázal, proč se dlouhodobě nachází v horních patrech tabulky. Nejprve využil trestné střílení po podražení od Havelky Patrik Urban, zanedlouho poté dokázal využít přesilovou hru David Pojkar po přihrávce Michala Procházky na modrou čáru – 3:1. V čase 34:39 byl znovu v akci Michal Procházka, ten tentokrát branku sám vstřelil, když zučitkoval krásnou přihrávku Šťastného – 4:1. Následovaly tři přesilové hry Buldoků, ti nedokázali využít ani jednu.

Dvanáct sekund po skončení trestu Šťastného se prosadil Patrik Urban střelou nad vyrážečku Ilašenka. Řisuty dokázaly odpovědět díky brance Tomáše RODA, ale Vrchlabí si vzalo zpět čtyřbrankový náskok, Ján Niko totiž chytře ukryl svou střelu za obránce a brankář neměl nárok zakročit – 6:2. V 53. minutě nahradil Ilašenka v brance Švihálek, který do konce utkání neinksaoval. Matěj KOS svým druhým gólem v zápase ještě korigoval skóre na konečných 6:3 pro HC Stadion Vrchlabí.

10.01. v 20:17 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák